(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
11 квітня 2017

​Здравствуйте. Насколько мне известно, норма потребления газа в многоэтажках сейчас 4.4 кубометра на человека, однако начиная с января мне приходят платежки в которых сумма стоит такая, что из нее выходит, что на человека выделяется от 9.7 до 10.5 метров газа.

Хотелось бы узнать, в Виннице нормы в два - два с половиной раза больше, чем по Украине? Хотелось бы получить ссылку на соответвующее решение горсовета.

Спасибо.

(детали газопотребления:

многоэтаэжный дом, счетчика нет, центральное отопление, центральная поставка горячей воды, газовой колонки или газового бойлера нет, т.е по нормам = 4.4 м.газа на человека.)

Відповідь:
28 квітня 2017

​Ваше звернення щодо нарахування за послугу газопостачання в кв. №30, буд. №105 по вул. Келецька розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку.
Повідомляємо, що з 01 січня 2017 року нарахування за надані послуги з газопостачання мешканцям житлового будинку №105 по вул. Келецька, квартири яких не обладнані індивідуальними лічильниками газу, проводяться за показниками загальнобудинкового вузла обліку природного газу (газовим лічильником), встановленим ПАТ «Вінницягаз» на вводі в будинок, пропорційно до кількості зареєстрованих осіб та за діючими тарифами. Загальнобудинковий прилад обліку фіксує фактичні обсяги спожитого мешканцями будинку (будинків) природного газу.
У разі наявності встановленого загальнобудинкового вузла обліку природного газу в багатоквартирному будинку, визначення об’єму спожитого природного газу мешканцям такого будинку здійснюється відповідно до вимог Тимчасового положення про порядок проведення розрахунків за надання населенню послуг з газопостачання в умовах використання загальнобудинкового вузла обліку, затвердженого Постанови КМУ від 16.05.2002 р. №620 (зі змінами та доповненнями, далі - Положення).
Відповідно п. 5 Тимчасового положення обсяги спожитого мешканцями будинку (будинків) природного газу, обладнаного будинковим вузлом обліку, визначаються:
у будинках, де не встановлено квартирних лічильників газу, – за показаннями будинкового вузла обліку з подальшим розподілом обсягів спожитого газу між споживачами пропорційно кількості осіб, зареєстрованих у квартирі або іншому ізольованому житловому приміщенні;
у будинках, де крім будинкового вузла обліку частково встановлено квартирні лічильники газу:
для споживачів, що мають квартирні лічильники газу, – за показаннями квартирних лічильників;
для споживачів, що не мають квартирних лічильників газу, – за показаннями будинкового вузла обліку, з яких виключаються сумарні показання квартирних лічильників газу, встановлених у цієї групи споживачів, з подальшим розподілом такої різниці оператором газорозподільної системи між споживачами, які не мають квартирних лічильників газу, пропорційно кількості осіб, зареєстрованих у квартирі або іншому ізольованому житловому приміщенні.
Також, дана норма передбачає, що кількість осіб у квартирі, іншому ізольованому житловому приміщенні для проведення розрахунку та розподілення спожитих обсягів газу визначається відповідно до кількості зареєстрованих осіб.
Відповідно до Постанови КМУ від 01.10.2015 р. за №758 (зі змінами відповідно до Постанови КМУ №315 від 27.04.2016 р.) зазначено, що тариф на природній газ, що використовується для потреб населення з 01.05.2016 р. застосовується:
в разі наявності лічильника газу – 6,879 грн за м^3 (з ПДВ);
в разі відсутності лічильників газу застосовуються норми споживання природного газу на одну особу, затверджені Постановою КМУ від 23.03.2016 р. за №203.
За повідомленням ТОВ «Вінницягаз Збут», в результаті показників загальнобудинкового лічильника загальний об’єм спожитого природного газу протягом січня 2017 року становив 10,29 м^3 в розрахунку на одну зареєстровану особу; протягом лютого 2017 року (станом на 28.02.2017р.) – 9,78 м^3 у розрахунку на одну зареєстровану особу; протягом березня 2017 року (станом на 31.03.2017р) – 9,92 м^3  у розрахунку на одну зареєстровану особу. Вам нарахування за послугу газопостачання проводиться на 1 зареєстровану особу.
Таким чином, розрахунки за спожитий природний газ мешканцями буд. №105 по вул. Келецька, квартири яких не обладнані індивідуальними лічильниками газу, здійснюються відповідно до Положення та показників загальнобудинкового вузла обліку природного газу.

Вкладення