(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
11 квітня 2017

​10-го квітня о 10:30 до мене прийшли техніки ПАТ "Вінницягаз" для того, щоб забрати газовий лічільник на перевірку. Адреса: вул. А.Кримського 46 кв. 130
Замість лічильника встановили тимчасову трубку і пішли собі. Тим часом я поїхала на роботу, і була відсутня весь день, а коли прийшла додому- одразу відчула сильний запах газу. Зрозумівши причину, я пройшла на кухню, де запах був просто нестерпний і відкрила навстіж вікно. Також відкрила вікна на балкон в кімнаті і викликала аваріну службу (04).
 Дякувати Богу, що я прийшла раніше ніж дитина, яка могла ввімкнути електричні прилади на кухні. По словам працівників аварійної служби такі речі
 небезпечні для життя, та можуть спричинити вибух, отруєння, тощо.
 
 Зважаючи на данний інцидент я вимагаю:

1) Провести  службове розслідування, з метою перевірки кваліфікації працівників ПАТ "Вінницягаз", чи хто вони там такі...
2) Для встановки лічильника після перевірки, надати компетентних і вправних техніків, щоб я не турбувалась за своє життя та здоров'я моєї дитини.
3) Зважаючи на халатне відношення до роботи, встановлення лічільника вимагаю здійснити за рахунок ПАТ "Вінницягаз".

Відповідь:
05 травня 2017

​Ваше звернення щодо витоку природного газу в кв. 130, буд. №46 по вул. Агатангела Кримського розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку.
За інформацією ПАТ «Вінницягаз», лічильник природного газу в кв. 130, буд. №46 по вул. Агатангела Кримського працівниками підприємства було демонтовано та направлено на періодичну повірку відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Кодексу газорозподільних систем, затвердженим Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2494, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 06.11.2015р. за № 1379/27824, зі змінами (далі – Кодекс). На місце демонтованого лічильника працівниками ПАТ «Вінницягаз» було встановлено перехідник, що передбачено Кодексом, а лічильник газу, яким здійснювався комерційний облік спожитого Вами природного газу, було направлено на періодичну повірку, про що складено відповідний акт.
Після цього, в цей же самий день Ви звернулись до Аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Вінницягаз» зі скаргою на те, що у Вашій квартирі відчувається запах газу.
Працівники Аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Вінницягаз» негайно прибули за Вашою адресою та ліквідували витік газу. Роботи з ліквідації витоку газу проведено безкоштовно.
Додатково повідомляємо, що за результатами повірки, яка проводилась державним підприємством «Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», лічильник природного газу, яким забезпечувався комерційний облік спожитого природного газу у Вашій квартирі, визнано придатним до подальшої експлуатації, тобто метрологічні характеристики лічильника відповідають вимогам нормативів у сфері метрології до лічильників даного типу.
Враховуючи вищевикладене, зазначений лічильник газу буде повторно установлений на попереднє місце розташування для здійснення комерційного обліку спожитого Вами природного газу, що є безкоштовним в рамках періодичної повірки відповідно до положень Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Кодексу.
Роботи по встановленню зазначеного лічильника будуть проводитись працівниками ПАТ «Вінницягаз», які в обов’язковому порядку матимуть при собі службові посвідчення, що й підтверджує їх компетенцію та кваліфікацію.

Вкладення