(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
06 квітня 2017

​Звертаюсь з приводу якості міського електро транспорту. Сьгодні зранку їхала в тролейбусі по 9 маршруту і маю скаргу на стан цьго тролейбуса. Номер машини 340. Цей тролейбус дуже трясе і вібрірує, неможливо стояти, аж по п'ятах дременить. Що це за якість машини, може щось не справ не, і не дай бог ще током почне бити. Зверніть будьласка на це увагу.


олейбусі

Відповідь:
28 квітня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо тролейбуса з бортовим номером 340 тролейбусного маршруту №9 «вул. Князів Коріатовичів – Меморіал Визволення» та повідомляємо наступне.
За інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» під час експлуатації на маршруті зазначеного тролейбуса вийшов з ладу підшипник двигуна вентилятора, що викликало підвищену вібрацію в даному тролейбусі. Після заїзду в депо було замінено підшипники в двигуні-вентиляторі, тролейбус був обстежений технічними спеціалістами тролейбусного депо і допущений до експлуатації на лінію.
Департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за незручності, що сталися при користуванні Вами громадським транспортом міста.

Вкладення