(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
03 квітня 2017
Доброго дня, хочу звернутись до вас з таким питанням, з січня місяця по квітень включно в гуртожитку неможливо встановити лічильник елетроенергії,(був один лічильник на 2 кімнати, тепер хочу встановити другий)  Неодразово звертаючись та телефонувавши в інформаційно-консультаційний центр ПАТ"Вінницяобленерго" з приводу підключенння лічильника електроенергії мені відкзавували в прийомі документів, спираючись на одне: не готовий кошторис та план чи порядок підключення. Як вирішити цю ситуацію чи є якісь строки прийняття цього плану,  коли взагалі можна буде встановити лічильник електроенергії. 

Відповідь:
28 квітня 2017

​Ваше звернення, щодо встановлення приладу обліку спожитої електричної енергії в кімнаті за адресою вул. Станіславського 24/103 розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.
Повідомляємо,  що керівництву ПАТ «Вінницяобленерго» було направлено лист з дорученням опрацювати порушені Вами питання. Дані питання знаходяться на опрацюванні у фахівців ПАТ «Вінницяобленерго».
Про хід вирішення Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення