(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
31 березня 2017

Прохання розширити графік відправлення маршрутного таксі №23А від Муніципального ринка на 18:10 в будні дні.

Відповідь:
12 квітня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. А. Первозванного – Муніципальний ринок» та повідомляємо наступне.
На автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. А. Первозванного – Муніципальний ринок» працює 19 автобусів з інтервалом руху 3-7 хв.
Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.
Перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. А. Первозванного – Муніципальний ринок»  попереджено  про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо в години «пік».
Одночасно повідомляємо, що в зв’язку з зверненням мешканців міста час відправлення автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. А. Первозванного – Муніципальний ринок» з кінцевої зупинки «Муніципальний ринок» продовжено до 18 год. 15 хв.

Вкладення