(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
28 березня 2017

​Доброго дня. Звертаюсь до Вас у зв'язку з ситуаціями, які трапилися 28.03.2017 р. у міському транспорті. На маршруті "Педучилище-Залізничний вокзал"  молодому хлопцеві стало погано у муніципальному автобусі. Люди почали чимось допомагати йому, кондуктор викликав швидку, хлопця винесли на зупинку Замкову, водій ліками з  аптечки намагався надати допомогу та дочекався приїзду швидкої.  Майже в цей ж час у тролейбусі "Меморіал Визволення-Залізничний вокзал" у жінки похилого віку стався напад. Від Центрального автовокзалу до зупинки Нансена її підкидало. Люди почали викликати швидку допомогу, а водій з кондуктором запропонували винести жінку на зупинку, так як вони не можуть стояти тролейбусом до приїзду швидкої. На це оскарджено  відреагували  присутні, тому все ж таки дочекалися медичної допомоги, яка приїхала досить швидко. 
У наш час  навіть зі здоровою людиною, може трапитися лихо будь-де. Від цього ніхто не застрахований. Прошу  Вас  вжити заходи, щодо належного оснащення аптечок громадського транспорту та щодо дій водія і кондуктора у таких ситуаціях. Заздалегідь дякую за розуміння. Не будьмо байдужими до життя та здоров'я наших близьких. 

Відповідь:
28 березня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо надання долікарської допомоги пасажирам водіями та кондукторами громадського транспорту та повідомляємо наступне.
Працівниками комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено позапланову перевірку на укомплектування лікарськими засобами медичних аптечок, що знаходяться у кабіні водіїв громадського транспорту.
Крім того на підприємстві проведено позаплановий інструктаж водіям та кондукторам про порядок надання пасажирам громадського транспорту долікарської допомоги.
Разом з тим, висловлюємо Вам щиру вдячність за небайдужість до питань транспортного обслуговування мешканців та гостей нашого міста та сподіваємось на те, що наша спільна робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи громадського транспорту дасть позитивний результат.  

Вкладення