(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
23 березня 2017

​Прошу звернути Вашу увагу на те, що в інтервалі 8.00-8.30 неможливо сісти на маршрут 23А до Мун. ринку на відрізку від Терміналу до перехрестя вул. 600-річчя і Первозванного, при тому, що інтервал руху 2-3 хв. 

Прохання збільшити к-сть автобусів і запустити Богдани. ​ Дякую!

Відповідь:
13 квітня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. Андрія Первозванного – Муніципальний ринок» та повідомляємо наступне.
На автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. Андрія Первозванного – Муніципальний ринок» працює 19 автобусів з інтервалом руху 4-5 хв. В даний час, враховуючи звернення мешканців міста, графік роботи автобусів на маршруті з 07:30 год. до 09:00 год. було скориговано та зменшено інтервал руху між автобусами до 2-3 хв.
Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.
З перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №23А «вул. Андрія Первозванного – Муніципальний ринок» додатково попереджено про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо в години «пік».

Вкладення