(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
22 березня 2017

                                                                             Начальнику служби у справах дітей

                                              м.Вінниця

                                          Шафранській Людмилі Анатоліївні

 

         Шановна Людмила Анатоліївна,  звертаюсь до Вас як мама інваліда дитинства. Мене звати Дудко Вікторія Володимирівна, я мама чотирьох річної дівчинки інваліда з відміткою - А. В нас генетичне захворювання синдром Ретта – це психоневрологічне захворювання. Дитина абсолютно адекватна та по зовнішнім данним нічим не відрізняється від своїх однолітків, але вона не розмовляє, та є певні проблеми по самообслуговуванню.

         На данний час для нас, та таких як ми є великою проблемою влаштувати дитину в садочок в групу з інклюзивною освітою, тому, що не дивлячись на закон, який був прийнятий 26 лютого 2015 року « Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»  цих груп у садочках немає. Минулого року ми відвідували звичайний садочок біля нашого дому, але нас адміністрація «попросила» перевестись в спец садочок, тому, що моя дитина не проситься на горщик. Я знаю, що маю право сама  обирати заклад до якого буде ходити дочка, але там повинна бути інклюзивна група. Біля нашого будинку два дитячих заклади ДНЗ №4 та ДНЗ №67, але ні в один із них ми не можем потрапити.

        Допоможіть будь-ласка вирішити це питання. Моїй дитині дуже потрібно спілкування здорових діток, а мені потрібно працювати, щоб забезпечити здорове харчування дитині та всі інші життєвонеобхідні моменти.  Дякую.

 

 

З Повагою Дудко В.В.

Тел. 0977756505​

Відповідь:
14 квітня 2017

Виконавчий комітет Вінницької міської ради повторно повідомляє, що інклю-зивні групи відкриваються за потребою в дошкільних навчальних закладах при умові створення необхідних умов.

Для організації інклюзивного навчання Вашої дитини Вам потрібно пройти психолого-медико-педагогічну консультацію, яка знаходиться в приміщенні КЗ «Спе-ціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням» за адресою: вул. Келецька, буд. 107, тел.: 46-55-93. Після отримання висновку та рекомендацій психолого-медико-педагогічну консультації Вам необхідно звернутися за консультацією до головного спеціаліста Департаменту освіти Резнік Сніжани Дмитрівни за номером 59-53-56.

 

 

Вкладення