(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
01 травня 2013

​Шановний Сергій Володимирович! Звертаюсь до Вас зі Старого міста. Нам регулярно відключають енергозабеспечення та водопостачання без попереджень! Останьою краплею було відключення на добу світла та води 30 квітня-1 травня 2013 р. При цьому на протязі 1 травня кількість включення та відключення на протязі 3 годин досягло 7 раз, внаслідок цього у мене перегоріла побутова тех.! Хто за це відповідає? І чому центр міста не підлягає так названим "профілактикам"??? Скільки можуть продовжуватись нескінченні аварійні роботи, навіть в Новий рік, і чому страждає тільки наш район?!

Відповідь:
16 травня 2013

На Ваше звернення щодо відключення електроенергії та водопостачання в районі «Старого міста» повідомляю наступне.
 Відключення електроенергії та водопостачання у зазначеному Вами зверненні не пов’язано з профілактичними роботами.
 В зв’язку з пошкодженням високовольтного кабелю з 19-30 до 23-00 години 30 квітня 2013 року було проведено аварійне відключення кабельної лінії 10 кВт , в зв’язку з чим було відсутнє світло в районі від авторинку до вул. Щорса. Відповідно на третій станції підйому води, розташованої по вул. Тракторній,  було проведено аварійне відключення насосів.
 В зв’язку з пошкодженням повітряної високовольтної лінії 10 кВт виникло коротке замикання на високовольтній підстанції , тому 01.05.2013 р. з 07-25 до 11-00 години було відсутнє енергопостачання у Вашому мікрорайоні.​

Вкладення