(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
27 лютого 2017

Здравствуйте,хочу обратиться к Вам с просьбой хоть как то повлиять на сложившуюся ситуацию.Дело в том что в г.Винница по улице Феликса Кона 11/68,проживает Палийчук Виктория,которая имеет на содержании 5-рый малолетних детей,самой младшей 3,5 месяца,Палийчук В. систематически употребляет алкоголь,курит(в квартире при детях),пропадает из дому на сутки,и её маленькая кроха остаетьтся под наблюдением других детей,(старшему лет 7-8).Младенец имеет опухоль на голове,вывих ножки,болеет,температурит,а её безответственная мать пьет и пьет,ребенок за свою жизнь один раз был на улице,ест только тогда когда есть что есть,или если вдруг мама с утра про неё не забыла,сама же мама если вдруг оказываеться дома спит и детский крик её не смущает,памперсы не меняються,ребенок не моеться,как и все остальные 4-еро.На пособие она приобрела себе и мужу телефоны и ноутбуки,муж тоже пьет еще и её избивает при детях.Старшему ребеночку(7-8)лет нужно проличиться в психиатрической больнице,ему дали туда направление.УМОЛЯЮ ВАС!!!НЕ БУДЬТЕ РАВНОДУШНЫ,ПРИМИТЕ МЕРЫ!!!!ВСЁ ТАКИ 5-ТЕРО ДЕТЕЙ СТРАДАЮТ.

Відповідь:
23 березня 2017

​Повідомляємо, що Ваше електронне звернення від 27.02.2017 року щодо захисту законних прав та інтересів дітей громадянки Палійчук В., розглянуте.
З метою з’ясування стану виконання Палійчук В. батьківських обов’язків службою у справах дітей міської ради, Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаментом соціальної політики міської ради, закладом «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» вжиті такі заходи: неодноразово відвідане помешкання у м.Вінниця, вул.І.Миколайчука, 11/68; матері надано конкретні рекомендаціїї щодо вирішення проблем вихованнядітей; під час профілактичної бесіди Палійчук В. попереджена про юридичну відповідальність у разі невиконання батьківських обов’язків; матері надані медичні рекомендації щодо стану здоров’я дітей та зобов’язано своєчасно вирішувати їх нагальні медичні проблеми.
Встановлено, що громадянці Палійчук В. у вихованні дітей надають допомогу її матір та матір співмешканця. Дані обставини були встановлені у ході неодноразових відвідувань сім’ї Палійчук В. працівниками відповідних служб міської ради. Під час відвідувань ці особи перебували у квартирі, допомагали Палійчук В. у ведені домашнього господарства та догляді за дітьми.
За результатами проведеної роботи діти Палійчук В. взяті на облік у службі у справах дітей Вінницької міської ради як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах; закладам «ЦПМСД №2» та навчальному закладу рекомендовано здійснювати постійний контроль за станом виконання Палійчук В. батьківських обов’язків; спеціалістами ВМЦСССДМ будуть надаватися необхідні соціально-педагогічні, психологічні послуги, орієнтовані на вирішення актуальних питань сім’ї.
З повідомленням дільничого педіатра ЦПМСД № 2 на даний час у дітей відсутня необхідність надання  невідкладного медичного втручання, мати дітей Палійчук В. задовільно виконує рекомендації лікарів.

Вкладення