(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 січня 2017

​Добрый вечер, Юлия Викторовна.

Подскажите, возможна ли регистрация брака в день подачи заявления? Паспорт Украины, прописка Крымская.

 Благодарю за ответ.

Відповідь:
15 лютого 2017

​Відділ у справах молоді та туризму опрацював Ваше звернення від  30.01.2017 року №Е-29-9482 щодо можливості реєстрації шлюбу в день подання заяви. За результатами опрацювання інформуємо.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб в рамках проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», необхідно укласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу з Комунальним підприємством «Подільський туристично-інформаційний центр», подавши наступні документи:

  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).
  2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, необхідно подати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу не дійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу не дійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо). Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.
  3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
  4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

    Державна реєстрація шлюбу буде проводитись у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.

    За додатковою інформацією звертайтесь до комунального підприємства «Подільський туристично-інформаційний центр». Адреса: 21050, м. Вінниця,   вул. Миколи Оводова, 20, тел.: (0432) 50-85-85. Директор – Ходацький Володимир Григорович.

     

Вкладення