(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.

Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
20 грудня 2016
                                                                                             

                                                                СКАРГА         

Звертаються до вас не байдужі люди с.м.т. Крижопіль Вінницької області

На даний час в с.м.т. Крижопіль проживає батько Корніевський Михайло Людвігович який самотужки виховує свою малолітню доньку, Михайло зарекомендував себе як відповідальний адекватний працелюбний та турботливий тато.

Мати Штирба Альона Нікодімовна яка е громадянкою Молдови (Предністровя)

Коли народила дитину виявилось що вона не спроможна виховувати та утримувати дитину;

А полягає це в тому А САМЕ!

Штирба А.Н. неодноразово була замічена в громадських місцях яка жебракувала маніпулюя дитиною що їй потрібно на ліки чи на памперси і це на той момент коли дитина в цьому не потребувалась, кошти які вона отримувала на дитину від держави тратились не за призначенням, дитина на той момент коли була у матері була на вигляд бліда не набирала до відповідного віку маси тіла, дуже часто хворіла.

За дитиною не було належного догляду, вчасного харчування,прання дитячих речей,  купання, прогулянок, а якщо і були прогулянки то в виді жебракування на особисті потреби.

Зі слів батька Корніевского М.Л. мати не одноразово била дитину по голові шарпала як те паршиве цуценя, не займалась відповідно дитиною дитина часто була голодною до року і восьми місяців мати дитину тримала тільки на дитячих сумішах, неодноразово мати істерично кричала на дитину лаялась нецензурними словами. Не прала дитячі речі та білизну на якій дитина спала в хаті був повний безлад та анті-санітарія, неодноразово коли батько приходив з роботи дитина була голодна та заплакана а горе-матір в цей момент дивилась телевізор чи говорила потелефону.

Коли батько дитини робив зауваження   горе-матері на неправильний спосіб життя та  за безлад в оселі який часто переростав в анті-санітарію на що вона йому відповідала тобі треба ти і прибирай, коли батько захищав свою дитину  від психічних нападків горе-матері вона його чи виганяла чи визивала поліцію аргументує їм це як насилля в сімї, на той момент вони проживали на квартирі в громадянина  Антоненка Миколи Івановича який зарекомендував себе в суспільстві як морально нестійка людина який часто густо влізав в цю сім’ю  по проханню матері який часто робив скандали захищаючи її не дивлячись на те що вона не права.

А коли гр. Антоненко М.І. заходив в запої часто влаштовував скандали серед ночі чим лякав дитину.

Через деякий час батько не витримавши цього безладу та знущанням над дитиною і пішов проживати окремо, після чого він до звернувся служби у справах і захисту дітей і ініціював комісію яка проходила в с.м.т. Крижопіль Районій Державній Адміністрації яка вивчила досконало питання

І яка прийняла справедливе рішення що до місця проживання дитини.

На даний момент дівчинка поправилась щічки дитини порозовіли повеселішала  про шо це і говорить що батько на дае відповідний догляд та відповідне харчування.

Мати за цей 4х місячний період майже не дзвонить не цікавиться долею дитини,

Якось батько з дитям потрапив в лікарню з пневмонією і була підозра на туберкулез у дитини то мати коли почула про цю підозру до дитини не підійшла батько своїми коштами вилічив  дитину а мати в цей момент йому заявила мені нема коли бо я роблю ремонт от скажіть яка вона після цього мати, дитина лежить в лікарні під системою батько з усіх сил шукає кошти а мати просто робить ремонт

А гр..Антоненко М.І. пише скарги (які в більшості не відповідають дійсності)всім інстанціям що до батька. (щоб повернути горе-матері дитину)Просимо вас звернути на цей випадок увагу та допомогти батьку який на це заслуговує.

Хочемо зауважити що гр.. Молдови Штирба Альона Нікодімовна в себе на батьківщині мае ще трьох діток відносно одної вона позбавлена батьківських прав а доля інших діток (2ох) невідома.

Просимо вас по сприяти рішенню цієї проблеми!!!

В нас аж серце крається коли згадуємо як ця горе-матір обходилась з дитиною, і ми мусимо до вас звертатися за допомогою для цього батька який всією душею любить свою едину донечку який працює щоб забезпечити свою доньку всім необхідним.      

ВСЕ СКАЗАНЕ ВИЩЕ МИ ПІДТВЕРДЖУЕМО І ЗАСВІЧУЕМО НАШИМИ ПІДПИСАМИ ​

                                                                                                                                                          Мешканці  с.м.т.                  Крижопіль                                                                  20.12.2016

Відповідь:
04 січня 2017

​Повідомляємо, що Ваша скарга від 21.12.2016 року за належністю напрвлена до служби у справах дітей Вінницької обласної  державної адміністрації.

Вкладення