(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
13 грудня 2016

​я батько учениці початкової школи 4 . доки над дітьми будут знущатися, годуючи їх бутербродами та булочками, не дивлячись на те що в їдальню закупили коштовне обладнання за рахунок міста для приготування їжі, неодноразові скарги не допомагають.​​

Відповідь:
03 січня 2017

​За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення розглянуто Департаментом освіти Вінницької міської ради.

Повідомляємо, що харчування учнів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» забезпечує  комунальне підприємство «Меридіан». Харчування учнів 1-4 класів здійснюється відповідно до 10 варіантів затвердженого меню скомплектованих сніданків. Згідно з меню 12 грудня 2016 року учням початкових класів було запропоновано булочку «Домашню» з твердим сиром та компот з яблук. Зважаючи на те, що твердий сир насичений незамінними амінокислотами, тому він не може комбінуватися з жодним гарніром.

Зазначаємо, що з першого вересня 2016 року було вперше використано саме такий варіант меню.

Обладнання, яке встановлено у їдальні школи, використовується щоденно для приготування сніданків та обідів.

Щодо організації харчування Вашої дитини просимо звернутись до адміністрації комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради».

Вкладення