(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунальних ресурсів

Вирішує питання:
У сфері управління  комунальним майном щодо:
- обліку об’єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
- відчуження об’єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
- передачі  в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
У сфері земельних відносин щодо:
- відчуження земельних ділянок,  які належать до земель територіальної громади міста, шляхом продажу;
- оформлення та обліку  договорів оренди (сервітутів) земельних ділянок комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
06 листопада 2016

​Доброго дня) Велике прохання вплинути на покращення стану екстер'єру будинку 79, на вулиці О. Довженка. Взагалі не проводяться ремонтні роботи( і прибирається на вулиці рідко, 1 раз на тиждень в кращому випадку), перший під'їзд в жахливому стані , за 15 років замінили двері і пофарбували їх, і все; лавку і поручні зробили самі мешканці. Також обурює той факт, що не належним чином використовується прибудинкова територія квартири №1, досить велика площа (~80м2  просто "стоїть без діла", пропоную заасфальтувати під парковки або передати комусь іншому у власність, або зробити дитячий майданчик чи просто зону відпочинку з лавами і озеленити. 

 

Відповідь:
07 грудня 2016

​Ваше  звернення щодо влаштування дитячого майданчика, місць для тимчасового  розміщення автотранспорту на прибудинковій території та ремонт під'їзду  житлового будинку №79 по вул. О. Довженка, розглянуто.

Для впорядкування паркування автотранспорту на прибудинковій території вказаного будинку мешканці можуть розглянути дане питання на умовах дольової участі у фінансуванні робіт (50/50).

Роботи по їх створенню можуть бути виконані при згоді мешканців вищезазначеного житлового будинку (51% квартир  і більше) на виконання вказаних робіт.

В разі згоди мешканців на виконання робіт вони можуть звернутись, з даного питання, в департамент житлового господарства за тел. 59-52-23,59-51-24.

Першочергово облаштовуються дитячими майданчиками ті прибудинкові  території, де відсутні дитячі майданчики, а також там,  де мешканці прийняли рішення щодо встановлення майданчика на умовах  співфінансування.

Зазначене питання необхідно  розглянути на загальних зборах мешканців будинку за участю представників МКП «ЖЕК №5». Протокол загальних зборів щодо прийняття рішення про встановлення дитячого майданчика на умовах співфінансування з визначенням відповідального по будинку надати департаменту міського господарства (вул. Соборна, 59, к.516, т.59-50-32,  59-52-52).

Зважаючи на вищевикладене працівниками МКП «ЖЕК №5» в грудні             2016 року заплановано провести загальні збори з мешканцями щодо питань по благоустрою та ремонту вищевказаного житлового будинку. 

Прибирання сходових клітин та прибудинкової території житлового будинку №79 по вулиці О.Довженка здійснюється згідно відповідного графіка, про що свідчать щомісячні акти виконаних робіт підписані мешканцями даного будинку.

 

07.03.2017

Ваше  звернення щодо влаштування дитячого майданчика, місць для тимчасового  розміщення автотранспорту на прибудинковій території та ремонт під'їзду  житлового будинку №79 по вул. О. Довженка, розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації МКП «ЖЕК №5» в лютому 2017 року було заплановано провести загальні збори з мешканцями, щодо ремонту будинку та благоустрою прибудинкової території вищевказаного житлового будинку. На жаль мешканцями були проігнорованні дані збори. 03.03.2017 р. були заплановані повторні збори на які мешканці не з'явились.

Під час спілкування працівником МКП «ЖЕК №5» Вам були надані роз'яснення, щодо порушених питаннь у зверненні.

 

 

Вкладення