(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
В.о. директора департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
01 листопада 2016

​Доброго дня,

Прошу повідомити про можливість та умови використання гербу Вінниці на сайтах, компютерних програмах, мобільних додатках тощо, а також у знаках для товарів та послуг.

Хто є автором сучасного герба та як з ним звязатись?


 

З повагою

Відповідь:
17 листопада 2016

На Ваше звернення від 01.11.2016 р. щодо можливості та умов використання герба м. Вінниці і відомостей про автора вказаного герба повідомляю. 

Герб міста належить до символіки територіальної громади м.Вінниці. В основі герба нашого міста лежить прадавній символічний знак, який з часом зазнав стилізації.

Відповідно до Положення про символіку територіальної громади м. Вінниці (додаток 3 до рішення міської ради від 26.09.2014р. №1823 «Про затвердження положень до Статуту територіальної громади м. Вінниці») авторське право на місцеву символіку має Вінницька міська рада.

Погодження умов використання символіки (зовнішня реклама, назви підприємств, ЗМІ, друкована продукція тощо) та контроль за її використанням здійснює Департамент архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради.

Громадяни та громадські неприбуткові організації можуть вільно використовувати символіку, за винятком випадків її використання з комерційною метою.

Підприємства, організації та заклади мають право використовувати місцеву символіку лише за наявності відповідного погодження виконавчого комітету Вінницької міської ради та протягом часу, на який надано таке погодження.

Подання заяви встановленого зразка із доданими документами та видача погодження (відмови у погодженні) здійснюється у загальному порядку через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс».

 

 

 

Вкладення