(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
25 жовтня 2016

Доброго дня Юлія Вікторівна. Хотів з вами поговорити з приводу спільної роботи, в сфері розвитку туризму.

"Україна – це дивовижна країна, яка зібрала на своїй території приголомшливе різноманітність унікальних природних ландшафтів і пейзажів, самобутніх культурних традицій і можливостей для незабутнього подорожі на будь-який смак.

Відпочинок в Україні може бути таким різним, що зробити правильний вибір без кваліфікованої допомоги буває майже неможливо. Саме для того щоб полегшити цей вибір і перетворити кожне Ваше подорож в захоплюючу пригоду, існує компанія Рейкарц Тревел Україна.

Ми не тільки підкажемо, як і де відпочити в Україні, але допоможемо спланувати поїздку, яка буде наповнена самими позитивними емоціями. Ми з радістю організуємо цікавий пізнавальний тур для великої компанії друзів, корпоративне подорож, яка згуртує будь-який колектив, підберемо програму оздоровчого відпочинку на Західній Україні, і подаруймо можливість побути наодинці з коханою людиною в самій романтичній та затишній обстановці.

Ми доведемо, що відпочинок в Україні влітку, восени, взимку і весною може бути однаково прекрасний! Кращий відпочинок в Україні тільки з компанією Рейкарц Тревел Україна!"

Відповідь:
11 листопада 2016

Відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради розглянув Ваше звернення від 25 жовтня 2016 року щодо спільної роботи в сфері туризму. За результатами інформуємо.

Одним із завдань відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради є забезпечення розвитку туризму, стимулювання в'їзного та внутрішнього туризму, активізація ефективного використання туристичного потенціалу міста Вінниці, підвищення якості надання туристичних послуг для вінничан та гостей міста. Під час виконання цих завдань, відділ взаємодіє з органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, об'єднаннями громадян.

Враховуючи вищезазначене, відділ у справах молоді та туризму готовий до співпраці в рамках чинного законодавства.

 

 

 

Вкладення