(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.

Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
15 жовтня 2016

​В нашому будинку постійні ( рік у рік ) проблеми з теплопостачанням в квартирах №20, 24, 28, 32. Співробітники ЖЕКу проблему вирішити не можуть(?). До кого нам звертатись? Дякую.

Відповідь:
14 листопада 2016

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо неналежної якості послуг з централізованого опалення в будинку № 85 по вул. Пирогова, за відповідним дорученням, розглянуто.

В ході опрацювання питання працівниками експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» були виконані налагоджувальні роботи на внутрішньобудинковій системі централізованого опалення будинку, зазначеного вище. 

За повідомленням адміністрації ТОВ «ЖЕО»  в результаті виконання даних робіт причина неналежної якості послуг була усунута. Внутрішньобудинкова система централізованого опалення працює у відповідності до температурного графіку виконавця послуг з централізованого теплопостачання.​

Вкладення