(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.

Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
07 жовтня 2016

​Доброго дня! Прошу наведіть,будь-ласка, порядок на поштовому відділенні 21029. Касири не хочуть виконувати свою роботу, поштарок майже ніколи немає, неможливо ні отримати пошту (бігаю по 2-3 рази на день), ні проплатити комунальні, бо у них неприйомні дні, спитати щось теж не можна, бо у відповідь грубість. Завжди хамлять, фиркають і відкрито проявляють неповагу до клієнтів. Сьогодні вчерговий раз не змогла забрати посилку, поштарки не було, касири на мене ніяк не відреагували. Одного разу попросила касира видати мені посилку, мені відповіли, що не мають на це часу. Ну просто неможливо обслуговуватись!!! У них мої посилки, а забрати не можу. 

Відреагуйте, будь-ласка!

Відповідь:
25 жовтня 2016

За дорученням міського голови Моргунова С.А., департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи поштового зв'язку відділення №29 та повідомляємо наступне.

Адміністрацією ВД УДППЗ «Укрпошта» проведено службове розслідування щодо роботи операторів поштового зв'язку відділення №29,  за результатами якого проведено позаплановий інструктаж щодо неухильного дотримання своїх посадових інструкцій та правил коректного обслуговування споживачів.           

Враховуючи Ваше звернення, з усіма працівниками даного поштового відділення проведені додаткові навчання та інструктажі по дотриманню правил надання послуг поштового зв'язку.

Вкладення