(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
07 жовтня 2016

​Доброго дня! Вас турбують мешканці  будинку, що знаходиться на вулиці Москаленка 54! Ми вже не знаємо, куди нам можна звернутись, місцева поліція і дільничий інспектор не допомагають! Мешканець нашого будинку, що проживає по вулиці Москаленка 54, квартира 34, на протязі тривалого часу вживає алкогольні напої, влащтовує в нашому будинку " притон" , тобто в наш будинок, в якому проживають люди з дітьми, ходять люди які не поводять себе адекватно, погрожують розправою, і крадуть продукти та особисті речі! Громадянин Гром Микола, який проживає по вулиці Москаленка 54, квартира 34, постійно знаходиться в стані алкогольного сп*яніння, кидається на людей з ножем, сокирою та намагався винути деяких мещканців нашого будинку з вікна! Погрожує дітям, та при них виражається не цензурною лайкою!  Завжди погрожує саморозправою, та намагається битися з мешканцями нашого будинку! Сьогодні на мене нападали з  ножем, страшно знаходитись вдома! Допоможіть будь ласка! Ми проживаємо в гуртожитку, але користуватись загальною кухньою і туалетом не можливо, тому що наш сусід не дає можливості спокійно існувати! Ми дуже надіємся на вашу допомогу!

Відповідь:
25 жовтня 2016

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення на сайт міської ради від 07.10.2016р., стосовно мешканця Вашого будинку №54 по вул. Москаленка, в м. Вінниці, який  на протязі тривалого часу вживає алкогольні напої та веде аморальний спосіб життя чим порушує громадський порядок.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що Поліція відповідно до покладених на неї завдань здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень; виявляє причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає у межах своєї компетенції заходів для їх усунення; вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень; припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення; вживає заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров'ю фізичних осіб і публічній безпеці, що виникли внаслідок учинення кримінального, адміністративного правопорушення; здійснює своєчасне реагування на заяви та повідомлення.

З урахуванням викладеного, на адресу відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, направлено лист з приводу обставин викладених у Вашому зверненні для вжиття заходів в межах повноважень.

 

Вкладення