(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
03 жовтня 2016

​Доброго дня! Володимир Володимирович,підскажіть будь-ласка,чи потрібно брати у лікаря довідку в садочок,якщо дитина була відсутня 5-10 днів,але при цьому до лікаря не зверталася,ознак захворювання немає.Якщо такий закон вступив в дію,то навіщо вимагають довідки?Чи такий закон діє не у всіх садочках?

Відповідь:
17 жовтня 2016

​Департаментом освіти Вінницької міської Ваше звернення щодо порядку відвідування дитиною дошкільного навчального закладу у разі її тимчасової відсутності опрацьовано. Повідомляємо,  що дійсно п.2 розділу XII  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОЗ України 24.03.2016 року №234 передбачено, що діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.

Для забезпечення виконання даного документа керівникам дошкільних навчальних закладів наголошено на дотримання вимог вищезазначеного документу, а також здійснення огляду медичними працівниками закладу дітей після їх тимчасової відсутності.

Разом з тим повідомляємо, що за дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період -75 днів (Положення про дошкільний навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету міністрів 12.03.2003 року №305 зі змінами).  

Вкладення