(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
03 жовтня 2016

Доброго дня!Дорога державного значення с.Косаківка- с.Свердлівка  вкрита бруківкою і перебуває на обслдуговуванні філії "Липовецький райавтодор". Для безпеки дорожнього руху потрібно вкрити асфальтом. У бюджеті Козинецької сільської ради недостатньо коштів для покриття дороги асфальтом. Прошу Вас допомоги у вирішенні цього питання. По тій дорозі не можливо не те що їхати але й іти, громадський транспорт постійно ремонтується. Чому по документах асфальт, а насправді бруківка??????????? Дякую за увагу.

Відповідь:
19 жовтня 2016

Ваше звернення стосовно ремонту дорожнього покриття на ділянці дороги від с. Косаківка до с. Свердлівка Липовецького району розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що дана ділянка дороги не перебуває на балансі територіальної громади міста, а тому, на жаль, виконати роботи по благоустрою на даній ділянці за кошти міського бюджету, на сьогоднішній день, не має можливості.

Пропонуємо Вам із зазначеним питанням звернутись до Вінницької обласної державної адміністрації.       

 

 

 

 

Вкладення