(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунальних ресурсів

Вирішує питання:
У сфері управління  комунальним майном щодо:
- обліку об’єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
- відчуження об’єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
- передачі  в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
У сфері земельних відносин щодо:
- відчуження земельних ділянок,  які належать до земель територіальної громади міста, шляхом продажу;
- оформлення та обліку  договорів оренди (сервітутів) земельних ділянок комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 вересня 2016

Департамент з благоустрою міста за кошти спонсора здійснює підготовку до асфальтування проходу до фонтану по провулку Кармелюка.

Місцева влада розробила невідомий проект з невідомим кошторисом на умовах співфінансування з невідомими прохожими і плановано не отримавши хитрих коштів, дякує лише спонсору від влади, тобто собі.

Характерною ознакою псевдоспонсорів є байдужість до використання їх коштів, це спостерігається і при підготовці до асфальтування проходу. Наприклад, ніяк не враховано, що під час дощів прохід фактично є водовідводом. Без врахування цього щебінь покладено лише на товщину камінчика. Там де відсутній уклон, калюжі пом`якшать грунт, тому ці камінчики швидко просядуть під незакріпленими по бокам доріжками, руйнуючи покриття. В морози вода під асфальтом перетвориться в льод та розшириться, також викликаючи руйнування.

У недостатності захованих в асфальт коштів, звичайно, винними будуть невідомі прохожі, які так безвідповідально не внесли свою половину до завищеного кошторису. Для виправлення ситуації виникне наступний спонсор-герой, який, будьте впевнені, буде також від влади, адже потреба у електораті періодична.

З повагою, Ю. Кирилюк

Відповідь:
17 жовтня 2016

За дорученням міського голови департамент комунального господарства та благоустрою розглянув Ваше звернення з приводу ряду питань, які виникли під час капітальних робіт з поліпшення покриття ділянки дороги та пішохідної частини в районі вашого помешкання.

Повідомляю, що на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою протягом 2016 року виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання капітальних робіт з асфальтування покриття ділянки, що з'єднує вул.Брацлавську (в районі будинку №109) та вул. Кармелюка (в районі будинку №9).

Під час реалізації вказаного проекту були виконані роботи по асфальтуванню пішохідної частини на ділянці від території прилеглої до будинку №109 по вул. Брацлавській до території прилеглої до будинку №13 по вул. Кармелюка, а також було прокладено асфальтне покриття на проїжджій частини на ділянці від території прилеглої до будинку №13 по вул. Кармелюка до вул. Кармелюка.

Після завершення робіт по поліпшенню умов проживання мешканців прилеглих помешкань та перехожих, які щодня пересуваються даною ділянкою, на адресу міської ради вже отримано ряд схвальних відгуків.

Довожу до вашого відома, що виконання даних заходів, аж ніяк не призвело до унеможливлення здійснювати паркування транспортних засобів в районі будинку №13.

Вкладення