(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
26 вересня 2016

Шановний аноніме!

 Ми, колектив ДНЗ № 42 , обурені вашими брудними наклепами на нашу адресу.

Хочемо наголосити що колектив наш дружній, керівника свого ми поважаємо і нас ніхто не «принижує» не «присує» та не «залякує». Прикро, що стільки бруду ллється на наш заклад, адже образивши своїми анонімками нашого керівника ви ображаєте і нас.

Т.С. Жаркова відповідальний , енергійний та тактовний керівник. Працюючи 13 років на цій посаді оновила матеріально-технічну базу закладу, ми брали участь та перемагали в різних заходах міста,  проводили методоб'єднання , давали цікаві та змістовні заняття для вихователів різних дитячих закладів, багато заходів проведено із залученням батьків. Загальноосвітні заклади з якими ми співпрацюємо завжди відзначають високий рівень знань наших випускників.

На нашу думку, наша завідуюча не лише гарний керівник а і людина яка з розумінням ставиться до кожного працівника у будь який ситуації.

Змінювати керівництво ми не бажаємо і «достойних» інших людей на цю посаду ми не бачимо!

З повагою колектив ДНЗ №42  .

​ 

Відповідь:
10 жовтня 2016

​Департаментом  освіти  Вінницької  міської  ради Ваше звернення щодо роботи керівництва дошкільного навчального закладу №42 розглянуто.

Дякуємо за розуміння та підтримку.

Вкладення