(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
26 вересня 2016

​Доброго дня Володимир Володимировичу! Скажіть, будь ласка,  мій чоловік Участник бойових дій, у нас є дитина,віком 5 рочків,яка ходить в дитячий садочок, чи маємо ми право на пільги в оплаті за днз?

Відповідь:
07 жовтня 2016

​Департаментом  освіти  Вінницької міської ради Ваше звернення щодо пільг при нарахування плати за дошкільний навчальний заклад розглянуто.   Повідомляємо, що батьківська плата за харчування дітей в ДНЗ нараховується відповідно  до ст. 35 ЗУ «Про дошкільну  освіту»  та Порядку встановлення плати для  батьків за  перебування дітей  у  державних і  комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, який  затверджено наказом МОН від 21.12.2002 №667 зі  змінами (далі  - Порядок).

Пунктом 2.4 Порядку  визначено,  що від плати за  харчування дітей в  дошкільних навчальних закладах звільняються батьки, у  сім’ях, в  яких сукупний дохід  на кожного члена сім’ї   за  попередній  квартал не перевищує рівня  забезпечення  прожиткового  мінімуму (гарантованого мінімуму), який  щороку встановлюється законом про Держбюджет України для  визначення права  на  звільнення  від плати за  харчування   в ДНЗ.

Звільнення  від плати за  харчування дітей у ДНЗ у 2016 р.  відбувається,  якщо середній  дохід  на  одного члена  сім’ї  за   попередній  квартал не  перевищує 461 грн. 00 коп.

Для цього необхідно подати такі документи:
-     Довідки  про сукупний дохід кожного члена сім’ї ( оригінали);
-    Довідка  про склад сім’ї ( оригінал);
-    Копія  свідоцтва  про народження  дитини.

Вкладення