(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
16 вересня 2016

​Доброго дня шановний Володимир Володимирович. Звертаюсь до Вас з прикрою скаргою. Шкода, що при нашому прикладі іншим містам в Україні, стосовно електронного запису до ДНЗ можуть відбуватися такі неприпустимі речі. В дитячому садку №59 "Вишенька", в якому успішно навчалася та виховувалась моя донька, котрий для мене був прикладом і я завжди радив його, як прекрасний заклад для наших діток, могло відбутися подібне. Цього року, мій син, це друга дитина в сім'ї, перейшов з ясел у старшу групу. Минулий рік був без нарікань. Але цього року, коли він прийшов у старшу групу, четверту, ми сильно здивувались. В шафі для речей мого сина, виявилось, є речі ще однієї дівчинки. Коли ми з дружиною почали задавати питання, виявилось, що в нашу групу було набрано 34 дитини, а реально ліжок та шаф, які можуть поміститися фізично в наявності тільки 26. Тобто, на ліжку мої дитини, а також у шафі мої дитини при її відсутності можуть спати та зберігати речі інші діти, що є неприпустимо. Мій син і так доволі хворів у минулому році, щоб його кидати у такі умови. Ми маємо повне право на окреме ліжко та шафу для зберігання одягу. На ці аргументи, керівництво садочка відповіло, що дуже багато дітей та це все електронна черга, на яку вони просто не можуть відмовити. Це просто нісемітниця. Я Вас прошу прийняти міри, тому що наш син все одно не зможе ходити в цей садок, якщо не буде належних умов. В разі не виконання прав нашої дитини тим людським нормам, які повинні бути, ми будемо звертатись у вищі інстанції. А "проколів" тут дуже багато. Дякую за розуміння і за час, який ми у Вас забрали. 

Відповідь:
27 вересня 2016

​Департаментом  освіти  Вінницької міської ради Ваше звернення щодо переповнення груп в дошкільному навчальному закладі №59 розглянуто.

Дійсно, в дошкільному навчальному закладі №59 проблема перевантаження груп дитячим контингентом існує. Проте фактичне відвідування в даному закладі складає 60% від спискової чисельності.

З метою комфортного перебуванням дітей, забезпечення їх спальними місцями в групі наявно 28 ліжок та додатково можуть використовуватись розкладачки, а також вирішується питання щодо розміщення додаткових шаф.  

Одночасно повідомляємо, що за Вашою дитиною закріплене ліжко і шафа, яким користуватиметься лише він.

Вкладення