(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 вересня 2016

Шановний, Володимир Володимирович.

Я мешканка нового мікрорайону Академічний, що знаходиться за електромережею, як їхати на Шкуренці. Цей район будується концерном Поділля, тут живуть переважно молоді сім'ї з дітьми дошкільного віку. В нашому районі немає дитячого садочка, а він нам дуже необхідний!!! Оскільки дітей 2-х річного віку нараховується близько 80-ти малюків. Найближчі садочки до нас знаходяться на Поділлі, №3 та №7, але вони дуже переповнені і в них не попасти, оскільки в садочку №3 в цьому році набрали лише одну групу раннього віку (30 чоловік).

Тому  звертаюсь до Вас з проханням побудувати  новий дитячий садочок у мікрорайоні Академічний по вул. Миколаївська, всі мешканці будуть Вам безмежно вдячні.

Відповідь:
30 вересня 2016

За дорученням міського голови, Ваше звернення від 14.09.2016 р. щодо будівництва нового дошкільного навчального закладу в мікрорайоні «Академічний» розглянуто та інформуємо.

Відповідо до детального плану території та інвестиційної угоди Концерном «Поділля» розпочато будівництво дошкільного навчального закладу на 7 груп в мікрорайоні «Академічний». Новий дошкільний навчальний заклад  планується ввести в дію до кінця 2017 року. 

Вкладення