(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
14 вересня 2016

​Доброго дня, хотів би поцікавитись, що децентралізація не дійшла до департаменту освіти м.Вінниці,адже добровільно-примусові благодійні внески продовжуються збиратись в ЗОШ 16- 3 грн на охорону школи та не менше 15 грн в місяц на поточний ремонт школи. А як же ті кошти що надались ВМС США? Чому більшість областних центрів відмовились від "благодійних" внесків батьків, та навіть райцентр смт.Літин ні копійки не бере з батьків ні в школах,ні в садочках. 

До речі в Дніпрі Борис Філатов звільнив деректорів 14 шкіл за "благодійні внески".

Дайте будь-ласка аргументовну та змістовну відповідь на мої питання. Тільки будь-ласка не кажіть, що це рішення батьківських комітетів, в мене дружина в одному із комітетів.

П.С. Уважно передивляйтись, які відповіді дає ваш департамент, що би не вийшло, як відповідь від 5.09.2016- де на питання про ліжка в садочку, надали відповідь про щоденники в школі. Дякую.


Відповідь:
19 вересня 2016

​Департамент освіти Вінницької міської ради, розглянувши Ваше звернення щодо збору благодійних внесків у закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Вінницької міської ради», повідомляє, що прийом благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб здійснюється виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 р. №1222 (із змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку.

Вкладення