(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
13 вересня 2016

​Доброго дня дуже вдячні мамі учня 2 класу ЗОСШ І рівня № 5 за дві замовні подяки про госпроозрахункову( з яких це пір в школах зявився госпрозрахунок?) групу продовженого дня. За стилістикою подяк складається враження, що ці подяки писала не мама, а якийсь вчитель!!!

 З повагою батьки школи №5 . 

Відповідь:
11 жовтня 2016

​Департаментом освіти Вінницької міської ради Ваше звернення розглянуто.  

Інформуємо, що роботу груп продовженого дня закладів освіти міста регламентовано «Положенням про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2009 р. № 1121, вимогами листа Міністерства освіти і науки України «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу» № 1/9-503 від 18.07.2013 р.

Такі групи формуються відповідно заяв батьків. Пріоритет при зараху-ванні до бюджетної групи мають діти – сироти, позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених сімей, діти матерів-одиначок, напівсироти, діти батьків-учасників АТО.  Наповнюваність бюджетної групи продовженого дня – 30 учнів.

Госпрозрахункові групи продовженого дня в навчальних закладах міста відкриваються за бажанням батьків учнів при наявності в школі ліцензії на здійснення додаткових освітніх послуг, або в рамках роботи комунального позашкільного закладу «Школа успіху». Середня наповнюваність таких груп складає до 15 учнів.

Вкладення