(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Буняк%20Володимир%20Володимирович%20начальник%20управління_JPG.jpg
Буняк Володимир Володимирович
Директор департаменту, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 вересня 2016

​Щиро висловлюю вдячність за організацію занять з дітьми у госпрозрахункових групах продовженого дня. Приємно те, що з дітьми після шкільних занять у групі продовженого дня залишаються безпосередньо їхні вчителі, які знають дітей та їхні особливості. Виконують з ними домашні завдання та підтягують їх у проблемних предметах. Цим самим полегшують виконання домашнього завдання дітям ввечері разом з батьками. Радує те, що це не є примусовим і є вибором кожного з батьків. Я впевнена, що дуже багато батьків, зайнятих роботою, скажуть дякую за бажання вчителів працювати в позаурочний час!

З повагою, мама учня 2 класу ЗОСШ І рівня №5

Відповідь:
22 вересня 2016

​Департаментом освіти Вінницької міської ради Ваше звернення розглянуто.  

Повідомляємо, що роботу груп продовженого дня закладів освіти міста регламентовано «Положенням про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2009 р. № 1121, вимогами листа Міністерства освіти і науки України «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу» № 1/9-503 від 18.07.2013 р.

Такі групи формуються відповідно заяв батьків. Пріоритет при зараху-ванні до бюджетної групи мають діти – сироти, позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених сімей, діти матерів-одиначок, напівсироти, діти батьків-учасників АТО.  Наповнюваність бюджетної групи продовженого дня – 30 учнів.

Госпрозрахункові групи продовженого дня в навчальних закладах міста відкриваються за бажанням батьків учнів при наявності ліцензії на здійснення додаткових освітніх послуг, або в рамках роботи комунального позашкільного закладу «Школа успіху». Середня наповнюваність таких груп складає до 15 учнів.

Сподіваємося, що у співпраці з батьківською громадою педагоги міста і  надалі будуть надавати якісні освітні послуги маленьким вінничанам в урочний та позаурочний час, впроваджувати сучасні інноваційні  технології для забезпечення високого рівня освіти випускників навчальних закладів міста Вінниці.    

Вкладення