(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунальних ресурсів

Вирішує питання:
У сфері управління  комунальним майном щодо:
- обліку об’єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
- відчуження об’єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
- передачі  в оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
У сфері земельних відносин щодо:
- відчуження земельних ділянок,  які належать до земель територіальної громади міста, шляхом продажу;
- оформлення та обліку  договорів оренди (сервітутів) земельних ділянок комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
08 вересня 2016

​14 травня 2016 року ми вже зверталися до Вас з проханням про дитячий майданчик

Відповідь:
10 червня 2016

​    Ваше звернення, щодо відмови від демонтажу дитячого майданчика біля житлового будинку № 41 по вул. Замостянська, розглянуто.

    Повідомляємо, що даний дитячий майданчик облаштований відповідно до сантіарних норм. Більшість мешканців будинку проти демонтажу дитячого майданчика. Тому роботи по демонтажу проводитись не будуть.

В вересні 2016 року мешканці будинку (до речі які самі проводять час зі своїми внуками та дітьми на цьому майданчику) збирають підписи за знесення майданчика чи частини гойдалок. Мотивуючий тим що багато дітей з чужих будинків проводять час на нашому майданчику, та дуже голосно діти себе поводять. В серпні 2016 року по вул. Короленко 35,35А, 31 зроблено новий майданчик, частина дітей тепер грається на цьому майданчику. Але мешканці всеодно не задоволені. Своє негативне відношення до майданчика вони висловлюють дитям в аресивній формі.  Як мешканка цього будинку та бабуся двох онуків дуже Вас прошу щоб майданчик та гойдалки лишилися на теперішньому місці.


Відповідь:
04 жовтня 2016

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, щодо відмови від демонтажу дитячого майданчика біля будинку №41 по           вул. Замостянська (50-річчя Перемоги), розглянуто.

В ході опрацювання звернення департаментом житлового господарства було надано доручення адміністрації експлуатуючої будинок організації               ДП «ЖЕК №26» ВКФ «Будмашпрод» ТОВ, щодо проведення додаткового опитування мешканців будинку №41 по вул. Замостянська, стосовно подальшого функціонування дитячого майданчика на даній прибудинковій території.

За результатами проведеного опитування більшість мешканців будинку №41 по вул. Замостянська висловились в підтримку подальшого функціонування дитячого майданчика біля вищевказаного будинку.

Враховуючи викладене вище, та те, що даний дитячий майданчик влаштовано з дотриманням вимог Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів щодо розміщення дитячих майданчиків, підстави для його демонтажу відсутні.​

Вкладення