(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/228684d3-975d-43d0-b158-effbd695eab8/9/Романенко%20Володимир%20Борисович%20Заступник%20начальника%20управління%20комп’ютеризації%20та%20телекомунікацій1.png
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.

Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
31 серпня 2016

​Шановний Володимире Борисович, звертаюсь з пропозицією по створенню на сайтах комунальних підприємств, а саме "Вінницяводоканал", та "Ековін" "персональних кабінетів" користувача.  Такі персональні кабінети створені, і є дуже зручними, на сайтах "Вінницяобленерго", та "Вінницягазпостач". Можливість звітувати за отримані послуги, формувати платіж, та відслідковувати хронологію спожитого і оплачувати віддалено, стане ще одним кроком влади у напрямку поліпшення сервісу.

Дякую.

Відповідь:
07 вересня 2016

На Ваше звернення на офіційний сайт міської ради від 31 серпня 2016 року з пропозицією створення на сайтах КП «Вінницяоблводоканал» та КП «Ековін» «персональних кабінетів» користувача для впровадження додаткових зручних сервісів для громадян щодо формування платежів, віддаленої оплати тощо, повідомляю наступне.
Для реалізації громадянами можливості побачити інформацію щодо щомісячних нарахувань по всім комунальним послугам (в тому числі, утримання будинку, постачання холодної води, водовідведення, вивезення сміття, газ, опалення, електрична енергія), оборотну відомість з даними щодо всіх нарахувань, оплат, стану рахунків, здійснення онлайн-оплати за спожиті послуги, внесення показників лічильників, а також збереження квитанцій про оплату для вінничан створено зручний сервіс https://pay.vn.ua/.
Крім цього, в рамках реалізації програми «EGAP Challenge» за підтримки Вінницької міської ради, наразі у місті впроваджується проект «Довідник по Вашому будинку», яким передбачено створити універсальний інструмент у вигляді web-ресурсу (http://bldng.info), який дасть можливість аналізу споживання будинками ресурсів та контролю витрат. Будемо раді бачити Вас серед інших небайдужих вінничан на заході-презентації цього та інших ІТ-проектів програми EGAP 07 вересня 2016 року о 19:00 в приміщенні Центру iHUB Вінниця по вул. Пушкіна, 11 (про захід https://www.facebook.com/events/1055181997934483/).
Разом з тим зазначу, що виконавчі органи міської ради не мають можливості створення на сайтах КП «Вінницяоблводоканал» та КУП «Ековін» персональних кабінетів користувача, оскільки перше з підприємств підпорядковане Вінницькій обласній раді, а друге не має власного сайту.​

Вкладення