(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
26 серпня 2016

​Доброго дня, завжди слідкую за спортивними новинами нашого міста. Молоді спортсмени, наша гордість та наше майбутнє. Цікавить таке питання, в Серпні два наші боксери повернулись з Чемпіонату Європи  з Хорватії, де вибороли срібло та золото. Це велике досягнення для нашого міста. Чи будуть вони якимось чином нагородженні чи хочаб відзначені містом? І чому не завжди усіх діток нагороджують...багато хто залишається в тіні усіх подій. Дякую.

Відповідь:
23 вересня 2016

Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо відзначення спортсменів.

Повідомляємо, що комітет по фізичній культурі  і спорту проводиться відзначення спортсменів за наступним алгоритмом.

Щорічно в липні та листопаді складається довідкова інформація про найвагоміші досягнення вінницьких спортсменів для формування списку кандидатур до відзначення.  

Названий список виноситься на розгляд Громадської Ради по розвитку фізичної культури і спорту в м.Вінниці, яка формує остаточні пропозиції і затверджує їх.

Після чого список виноситься на розгляд та затвердження виконавчого комітету міської ради.

Таким чином здійснюються заходи із заохочення кращих спортсменів та їх тренерів -  за високі спортивні досягнення їм призначаються стипендії Вінницької міської ради; переможці і призери Всеукраїнських та міжнародних змагань за підсумками І та ІІ півріччя відзначаються  Грамотами Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і грошовими преміями; за підсумками поточного спортивного року традиційно нагороджуються  спортсмени та тренери за найвагоміші результати у спорті вищих досягнень.

Загалом біля 200 осіб щорічно відзначаються за високі спортивні досягнення.

Окрім названого, юні вінницькі спортсмени також відзначаються за підсумками змагань нагородною продукцією та цінними призами не лише спорткомітетом, але і на рівні міських дитячо-юнацьких шкіл та фізкультурно-спортивних товариств.

Вдячні Вам за активну життєву позицію, вболівання за розвиток спорту та фізичної культури у м.Вінниці.
 

Вкладення