(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Швед Руслан Володимирович
В.о. директора департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
25 серпня 2016

Добрий день.

Отримавши відповідь на своє звернення від 18.07.2016 року:

" Відповідь: 25 липня 2016

​Ваше звернення, щодо покосу трави по вул. А. Шептицького, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Викладене у листі прийнято до уваги. Повідомляю, що вул. А. Шептицького належить до земель комунальної власності Бохоницької сільської ради. Підняте питання можливо буде розглядати лише після остаточного завершення процедури передачі даної території у комунальну власність територіальної громади міста."

маю декілька запитань.

1. Вказати дату, до якої землі комунальної власності Бохоницької сільської ради остаточно будуть передані у комунальну власність територіальної громади міста.

2. Вказати осіб відповідальних за передачу та прийняття земель комунальної власності Бохоницької сільської ради у комунальну власність територіальної громади міста.

3. Вказати причину чому вищевказана ситуація досить тривалий час не вирішується.

Завчасно вдячний за розгорнуту та вичерпну відповідь.

Відповідь:
07 вересня 2016
За результатами розгляду Ваших звернень щодо передачі в комунальну власність території Бохоницької сільської повідомляю наступне.

Рішенням Вінницької міської ради №374 від 26.08.2016р. «Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної  у комунальну власність територіальної громади м. Вінниці ділянок доріг що увійшли в нові межі міста», а саме:

п. 1 даного рішення надано згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади  м. Вінниці ділянок доріг що увійшли в нові межі міста Вінниці вул.  А. Шептицького (дорога на с. Шкуринці);

п 2.1. ініціювати перед Кабінетом Міністрів України питання щодо безоплатної передачі ділянок доріг права державної власності,  зазначених в п. 1 даного рішення;

п. 2.2. здійснити заходи щодо прийому з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Вінниці ділянок доріг зазначених в пункті 1 даного рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.

Вкладення