(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 серпня 2016

Здравствуйте. Меня зовут Ольга, я жительница города Винницы и у меня есть проблема о которой я хочу рассказать. Дело в том, что мой муж стал зависимый от игровых автоматов которые не смотря на законы о запрете игрового бизнеса, присутствуют в нашем городе. Уважаемые депутаты, уважаемая полиция, сколько можно терпеть  ваше бездействие? Вы зарабатываете зарплату с наших налогов, прошу вас, делайте свою работу, соблюдайте закон. Деньги с которых вы берете взятки от владельцев игровых забегаловок, вытягиваются с карманов молодых семей, школьников у которых папы надеясь на чудо идут играть. Не знаю, даст ли что то письмо, но идти открытую в полицию или в горсовет я боюсь. Ведь и полиция и госслужащие знают обо всех таких «Лотереях»,  видят их, и молчат. Я буду писать всем, пока не увижу результат. Знаю, что игровой бизнес в Украине хотят легализовать, - но не в подвалах и на рынках, а в пятизвездочных гостиницах он должен быть. Не с работяг нужно сдерать последнюю рубашку, не забывайте, у них есть семи и дети. Прошу каждого, кто прочитает моё письмо, если у вас есть хоть какая то возможность помочь  мне, помочь сотням а может и тысячам винничан, - не оставайтесь безразличными. 

Відповідь:
31 серпня 2016

За результатами розгляду Вашого звернення щодо питання діяльності закладів грального бізнесу на території міста Вінниці, повідомляю наступне.

Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 р. за № 1334-VI,  обмежено здійснення грального бізнесу в Україні, зокрема статтею 2 Закону встановлено, що в Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх.

З дня набрання чинності вищевказаним Законом, ліцензії на проведення азартних ігор в Україні, що були видані суб'єктам підприємницької діяльності, скасовані.

Застосування фінансових санкцій до суб'єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, здійснюється за рішенням суду, ухваленим за позовом територіальних органів МВС України та/або органів доходів і зборів, як то передбачено ч. 2 ст. 3 вищевказаного Закону.

З урахуванням цього, з метою перевірки та фіксування фактів викладених у зверненні щодо несанкціонованого функціонування у «тіньовому» режимі гральних закладів, виконавчими органами Вінницької міської ради 16.08.2016р. на адресу Вінницького відділу поліції ГУ Національної поліції у Вінницькій області направлено лист з проханням вжити вичерпних заходів до господарюючих суб'єктів, у разі виявлення порушень вищевказаних приписів Закону.

Вкладення