(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 липня 2016

​ Доброго дня, МИСЛОВСЬКА АЛІСА ОЛЕКСАНДРІВНА! 

 Знаю э така програма при Міськраді 

«Підтримки розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці у 2012-2016
роках», створення і розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних
будинків, яку провадить -  Ресурсний  Центр підтримки ОСББ​ з Департаментом житлового господарства спільно з Вінницьким Національним технічним університетом​. 
   Маю бажання навчитись створенню ОСББ! 

​   Дякую! Чекаю на відповідь! 

 
   З повагою, Гота Федір Олександрович.
Відповідь:
08 серпня 2016

​Департаментом житлового господарства розглянуто Ваше звернення, про що повідомляю наступне.

Відповідно до програми, затвердженої виконавчим комітетом Вінницької міської ради,  «Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та підтримка розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці на 2014–2018 роки» (зі змінами від 12.03.2016 р.) за ініціативи департаменту житлового господарства Вінницької міської ради й за участі ГО «Ресурсний центр ОСББ «ПРОСПЕРА» на базі Вінницького національного технічного університету заплановано проведення навчальних семінарів з підготовки спеціалістів для ОСББ з питань управління та ведення фінансово-господарської діяльності.

Оскільки на разі триває формування навчальної групи, Ви можете проконсультуватись щодо переваг, порядку створення й фінансово-господарської діяльності ОСББ міста Вінниця, а також – зареєструватись для участі в навчальних семінарах, звернувшись до ГО «Ресурсний центр ОСББ «ПРОСПЕРА», яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, буд. 65 (другий поверх прозорого офісу МКП «ЖЕК №7»); контактний номер телефону: (0432) 51–33–51; електронна пошта: osbbvinnitsa@gmail.com. А також – на сайт ГО «Ресурсний центр ОСББ «ПРОСПЕРА»: http://osbbvin.biz.ua.

Вкладення