(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
01 липня 2016

​У звязку із значним зсувом грунту є вірогідність обвалу житлового будинку. На даний час ситуація є аварійно небезпечною та загрожує життю людей. Всі спроби виправити ситуацію власними силами були невдалими, тому потребуємо термінової допомоги у вирішенні цього питання.​

Відповідь:
29 липня 2016

​Ваше звернення з приводу зсуву грунту, що може призвести до руйнації житлового будинку за місцем проживання, Асоціацією органів самоорганізації населення м.Вінниці за дорученням виконкому міської ради м.Вінниці розглянуто, інформуємо наступне.

В ході опрацювання висвітленого Вами факту за участю голови квартального комітету «Соняшник» А.Муржак та представника департаменту комунального господарства та благоустрою О.Столяревського з'ясовано, що викладений у зверненні факт зсуву грунту біля зазначеного будинковолодіння має місце.

Кошти на проведення робіт по усуненню ризиків обвалу грунту в наслідок надмірних атмосферних опадів в департаменті комунального господарства не передбачені.

Для вирішення існуючої проблеми, Асоціацією ОСН м.Вінниці внесені виконкому міської ради відповідні пропозиції, щодо залучення до розгляду Вашого звернення профільних департаментів міської ради самоврядного контролю, а також архітектури, містобудування та кадастру для підготовки пропозицій щодо виготовлення проектно-кошторисної документації та вартості робіт.

Вкладення