(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.

Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 червня 2016

Доброго дня, Людмило Анатоліївна!

Просимо посприяти у питанні безпечного користування нашими дітьми дит.майданчиком, що знаходиться у доврі буд.Брацлавська, 1, так як на даний момент нічого виконувати ЖЕК не спішить, а діти продовжують калічитись.

7.06.16 мешканцями будинку, після неодноразових безрезультатних усних заяв до ЖЕКу, було подано та зареєстровано до ЖЕК №5 письмову колективну  заяву з вимогою поточного ремонту дит.майданчика, що знаходиться у дворі будинку. Ми справно сплачуємо за утримання будинку щомісяця понад 16 тис. грн, а ЖЕК ніяк не виділить 1-2 людини і мінімум матеріалів, щоб виконати нетрудомісткі та малозатратні роботи.  Жодної письмової чи усної відповіді ми не отримали, хоча зазаначали про це у листі (навіщо тоді взагалі писати ці звернення, якщо їх можна просто проігнорити і нічого не виконувати, лише свій час задарма гаєш).
З 5 пунктів, що ми просили виконати, виконано аж цілий 1, і той через п,яту точку (тому що центральний брус качелі-маятника замінили, але не пофарбували, і він вже на сонці потріскався. Ще з місяць так постоїть, і через 1-2 роки знову розлетиться попросту).  У пісочниці досі пусто, пісок так і не завезли, хоча це зобов,язані зробити були після заявки. Кришку дерев,яну зробити дуже складно виявляється для пісочниці, щоб туди не гадили тварини та відвідувачі двору (двір прохідний, тварин багато, і це просто необхідний момент, щоб діти не в екскрементах та бичках гралися).  Порваним ланцюгом від качелі вже кілька дітей та батьків прищепили та покрутили собі пальці чи побили ноги, пока намагалися його з,єднати хоч якось (перша завка на те, щоб робітник взяв зварку та зварив АЖ ЦІЛЕ 1 кільце датується ще вереснем минулого року). А з,їзжаючи з гірки діти систематично травмують лодоні через розшатаний стик бортиків, а це, повірте, дуже боляче!! 
Допоможіть захистити наших дітей від ТАКОГО виконання поточних завдань, будь ласка! 

Відповідь:
30 серпня 2016

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, щодо виконання робіт по ремонту дитячого майданчика на прибудинковій території будинку № 1 по вул. Брацлавська (Островського) , перебуває в стадії опрацювання.

На даний час працівниками експлуатуючої будинок організації  МКП «ЖЕК №5» виконано роботи по ремонту зазначеного вище дитячого майданчика а також встановленню пісочниці.

Вкладення