(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
29 червня 2016

Шановна Юлія Вікторівна!  Адміністрація  міста захохочує та регулярно проводить заходи, що закликають до ведення здорового способу життя, до занять фізкультурою та спортом. Я дуже вдячний за це.  Але коли срави доходять до реального життя, а нетільки  для створення гарного відеосюжету в новинах ЗМІ, ситуація трохи змінюється.... У мене просте запитання чому стадіон, що розташований біля ЗОШ №18 та №25 почав раптом відкриватись  лише з 6.30 ранку? Здається то дрібниця... Я, як і багато мешканців цього району  працюю з 8.00,  Регулярно займаюсь физкультурою саме зранку з 6 години до 6.45 саме на цьому стадіоні , в інший час не маю можливості (в вечрній час так само не можу потрапити на стадіон оскільки він закривається в 20.00. - незрозуміло також чому так рано -  особливо літом , коли день триває майже до 22.00; та й до того ж  канікули і підлітки замість того щоб грати в футбол. баскетбол та інш. мають шукати пригоди в інших місцях -а це ризик наблизитсиь до таких проблем як алкоголь, наркотики, хуліганство...). Прошу надати відповідь хто та  з  яких міркувань  змінив правила відвідування стадіону ?  Можливо це прикра помилка тих хто друкував правила....  Декілька днів тому він відкривався з 6.00 ранку (тай  в 5.45 можна було зайти).  Сьогодні  ми (і дорослі і діти) не можемо почати день з ранкової зарядки та вільно займатись спортом, оскільки на найближчому стадіоні біля школи №10 іде реконструкція, в парку ім. Дружби народів  після дощу зазвичай декілька днів болото,  стадіону  біля  школи №18 закритий до 6.30 ранку, звичайно можна робити ранкову пробіжку і по вулицях міста наприклад  до стадіону ВНТУ, але в такому разі виникає ризик отримати укуси від зграї безпритульних собак, які зазвичай кидаються саме на тих хто біжить або їде на велосипеді.  Я Прошу змінити правила відвідування стадіону,  а саме дозволити відвідувати стадіон з 5.30 ранку. Зробіть місто зручним не тільки для адміністрації, але й для мешканців міста. Аналогічні звернення було надіслано Міському Голові, Директору департаменту освіти міської ради, Голові комітету по фізичній культурі і спорту. Дуже  сподіваюсь, що питання буде вирішено  швидко, адже воно не потребує ніяких матеріальних затрат.

Відповідь:
22 липня 2016

​За дорученням міського голови С.А. Моргунова Ваше звернення щодо графіку роботи стадіону біля загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 детально розглянуто Департаментом освіти Вінницької міської ради та повідомляємо наступне.

Ввечері 28.06.2016 року в місті Вінниці пройшла довготривала злива, яка спричинила забруднення території стадіону біля закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради». Враховуючи факт необхідності прибирання даної території, 29.06.2016 року охоронці стадіону відкрили його для відвідування мешканцями пізніше.

Доводимо до Вашого відома графік роботи стадіону: початок роботи –                                    о 05:30 год., завершення – о 21:00 год.

Дякуємо за небайдужість та активну громадську позицію.

Вкладення