(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
29 червня 2016
Шановний Сергій Станиславович!  Адміністрація  міста захохочує та регулярно проводить заходи, що закликають до занять фізкультурою, спортом та  здорового способу життя. Ядуже вдячний за це.  Але коли спарви доходять до реального життя, а нетільки  для створення відеосюжету про свято спорту в новинах ЗМІ ситьуація трохи змінюється.... У мене просте запитання чому стадіон, що розташований біля ЗОШ №18 та №25 почав раптом відкриватись  лише з 6.30 ранку? Я, як і багато мешканців цього району  працюю з 8.00, і не встигаю зробити ранкову зарядку, якщо буду відвідувати стадіон  з  6.30... А в вечрній час тьак само не можу потрапити на стадіон оскільки він закривається в 20.00. (незрозуміло також чому так рано -  особливо літом коли канікули, коли день триває майже до 22.00 підлітки замість того щоб грати в футбол. баскетбол та інш. мають шукати пригоди в інших місцях -а це ризик наблизитсиь до таких проблем як алкоголь, наркотики, хуліганство...). Прошу надати відповідь хто та  з  яких міркувань  змінив правила відвідування стадіону ?можливо це прикра помилка тих хто друкував правила....  Декілька днів тому він відкривався з 6.00 ранку (тай  в 5.45 можна було зайти).  Сьогодні  ми (і дорослі і діти) не можемо почати день, як закликає наша шановна влада, з ранкової зарядки та нормально займатись спортом,  оскільки на найближчому стадіоні біля школи №10 іде реконструкція, в парку ім. Дружби народів  болото після нічної потужної зливи,  стадіону  біля  школи №18 закритий до 6.30 ранку, звичайно можна робити ранкову пробіжку і по вулицях міста наприклад  до стадіону ВНТУ, але в такому разі виникає ризик отримати укуси від зграї безпритульних собак, які зазвичай кидаються саме на тих хто біжить або їде на велосипеді.  Я Прошу змінити правила відвідування стадіону,  а саме дозволити відвідувати стадіон з 5.30 ранку. Зробіть місто зручним не тільки для адміністрації, але й для мешканців міста. Аналогічні звернення було надіслано Міському Голові та Директор департаменту освіти міської ради  та сподіваюсь, що питання буде вирішено  швидко. 
Відповідь:
22 липня 2016

​За дорученням міського голови С.А. Моргунова Ваше звернення щодо графіку роботи стадіону біля загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 детально розглянуто Департаментом освіти Вінницької міської ради та повідомляємо наступне.

Ввечері 28.06.2016 року в місті Вінниці пройшла довготривала злива, яка спричинила забруднення території стадіону біля закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Вінницької міської ради». Враховуючи факт необхідності прибирання даної території, 29.06.2016 року охоронці стадіону відкрили його для відвідування мешканцями пізніше.

Доводимо до Вашого відома графік роботи стадіону: початок роботи –                                    о 05:30 год., завершення – о 21:00 год.

Дякуємо за небайдужість та активну громадську позицію.

Вкладення