(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 травня 2016

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, де можна взнавати про спортивні події, що мають відбутись у м.Вінниця? Наприклад, у нашому місті проводяться різні чемпіонати, турніри із різних видів спорту: бокс, легка атлетика, гімнастика, карате, таеквон-до, тощо. Мені цікаво було б прийти подивитись на досягнення наших спотсменів, рівень їхньої фізичної підготовки. Можливо навіть стати спонсором якихось змагань.
Але інформація про їхнє проведення не афішується. Я вважаю, що необхідно створити ресурс, де будуть висвітлюватись усі спортивні події нашого міста, календар подій, архів новин, досягнення спортсменів. Ресурс буде також популізувати спорт, залучати спонсорів змагань, тощо. Згодом можна було б навіть створити спортивний канал м.Вінниця. Багато коштів для початку такої роботи не потрібно, але віддача, на мою думку, з розумним підходом буде вагома.
Дякую.

Відповідь:
03 червня 2016

Комітет по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради розглянув Ваше звернення від 30.05.2016 р. щодо висвітлення спортивних подій, які відбуваються у м. Вінниці. Повідомляємо про те, що інформація про спортивні події постійно висвітлюється на офіційному сайті Вінницької міської ради в розділі «Спорт та фізкультура» (http://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/Sports/Default.aspx). Тут Ви можете дізнатися інформацію про спортивні події з 2012 року по даний час,  в тому числі анонси подій. Радимо Вам детально ознайомитися із даним розділом.

Крім того, спортивні події висвітлюються у групі «Вінниця спортивна» в соцмережі «ВКонтакте» (https://vk.com/vinn_sport). Група створена комітетом по фізичній культурі і спорту у 2014 році. На даний час  постійними користувачами групи є більше 2600-ста осіб.

Спортивні події у м.Вінниці постійно висвітлюються: на сайтах «Моя Вінниця», «Вінницький спорт.info», сайті обласного відділення Національного комітету України, Вінницької обласної державної адміністрації; газетах «Вінницька газета», «Спортивна Вінниччина», телеканалах «Віта», «Вінтера», «Еверест», радіо «Місто над Бугом», обласному радіо тощо.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію, за те, що вболіваєте за розвиток спорту і здорового способу життя у нашому місті.

Вкладення