(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
14 травня 2016

Вінницькому міському голові Сергію Моргунову

копія: С.С. Краєвському

 

ПОДЯКА ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ЗУСТРІЧІ ВЕТРАНІВ СПОРТУ

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Діючі спортсмени, працівники галузі фізичної культури і спорту. які досягають пенсійного віку, поступово переходять до категорії ветеранів спорту. Одні продовжують приймати участь у змаганнях серед ветеранів різного рівня, інші продовжують вести здоровий спосіб життя, пропагують фізичну культуру і спорт серед молоді.

Але особливої уваги і допомоги заслуговують та потребують ветерани спорту поважного віку, яких на старості починають турбувати різні хвороби. Враховуючи вагомі досягнення в галузі та погіршення стану здоров'я за поданням обласної ради ветеранів спорту державні стипендії Президента України призначено вінничанам Анатолію Корчинському (87-річний Заслужений тренер України з плавання), Віктору Січкаруку (75-річний Заслужений працівник фізичної культури і спорт, Заслужений тренер України з боксу), Ніні Сердечній (93-річна Заслужена вчитель фізкультури УРСР, гімнастика). І ще шість ветеранів отримують обласні стипендії: Олександр Рожков (легка атлетика), Анатолій Несеверенко (бокс), Зінаїда Скибенко (МС з художньої гімнастики), Федір Ляховський (ПМС з веслування на байдарках і каное), Микола Тютрін (ЗТУ з універсального бою), Джаду Гіві Харитонович (МС з футболу).  Звичайно ці стипендії хоч якось матеріально підтримують їх. Однак  для всіх ветеранів кращими пігулками є цікаві зустрічі і спілкування у своїй великій спортивній родині. Дякуючи керівникам міських і обласних спортивних організацій, за участю спонсорів в місті такі зустрічі проводяться щорічно.

Так і в цьому році голова комітету по фізичній культурі і спорту Сергій Краєвський підтримав ініціативу ради ветеранів спорту і 1 квітня  у гарній коловій шаховій залі МДЮСШ №6, була проведена довгоочікувана чергова зустріч ветеранів фізичної культури і спорту. У списку запрошених було 170 ветеранів з 24-видів спорту. На зустріч прибуло 95 осіб. Найстаршими із присутніх були Ольга Твердохлєбова (ветеран легкої атлетики, 92 р.) і Петро Поветкін (перший майстер спорту з волейбоу, 87 р.). Наймолодшому учаснику зустрічі, тренеру з футболу Олегу Шаповалову нещодавно, 16 лютого, виповнилось 60. Зустріч урочисто відкрили і привітали всіх присутніх Сергій Краєвський , Сергій Чернявський – начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Заслужений майстер спорту з велоспорту, срібний призер Олімпійських ігор; Павло Хникін – голова обласного відділення НОК України, Заслужений майстер спорту, дворазовий призер Олімпійських ігор; Максим Олексюк - помічник – консультант народного депутата України Сергія Кудлаєнка. Після відкриття всі присутні переглянути відеофільм про тих наших колег, які пішли з життя після нашої попередньої зустрічі та пом'янути їх хвилиною мовчання. Далі було традиційне фотографування і розважальна програма.

Враховуючи що 1 квітня День гумору, всім присутнім було запропоновані цікаві і жартівливі гуморески,  а вихованці відділення художньої гімнастики виступили з цікавою показовою програмою.  Як завжди весело і з гумором привітала всіх присутніх Ольга Твердохлєбова – ветеран легкої атлетики, учасник бойових дій у ВВВ, переможець телевізійного конкурсу «Розсміши коміка», яка прибула на зустріч у військовій формі полковника і зі всіма своїми нагородами. Вона розповіла про свої цікаві зустрічі під час подорожі у Польщу і два із п'ятиста анекдотів, які є в її арсеналі та ще хотіла зробити гімнастичний шпагат, але присутні їй повірили і відмовили.Ветеран греко-римської боротьби, відомий у місті співак Юрій Георгій цілий вечір дарував всім присутнім гарні ліричні і запальні пісні, які надихали ветеранів на танці.За допомоги і при безпосередній участі жіночого колективу міського спорткомітету і міських ДЮСШ на чолі з Вікторією Яременко, були гарно накриті і сервіровані столи на 120 персон. Вони пригощали присутніх соліннями власного приготування, нарізали і подали на столи смачну продукцію  від спонсора «Ковінько-ковбаси», бутерброди, фрукти, солодощі, напої. Цікавими були і перегляди 4-х відеофільмів з фотодокументів зустрічей минулих років.В кінці вечора ветерани навіть  розходитись не хтіли, бо все було як на родинному святі.

Від імені всієї спортивної родини ветеранів спорту міста висловлюємо велику і щиру подяку Вам, Сергію Анатолійовичу, за підтримку спортивного ветеранського руху, а також Сергію Станіславовичу Краєвському і всім тим, хто приймав участь в організації і проведенні цієї зустрічі незабутньої зустрічі.

Відеофільми наших зустрічей розміщені в на сайтах В-Контакті, Однокласники, Фейсбук і Ютюб всесвітньої мережі Інтернету. Посилання на два із них пропоную Вашій увазі.

 

З повагою і вдячністю,

Георгій Самков, голова ради ветеранів спорту

 

Фільм №5 – 2 https://youtu.be/Fmjpvq0rvCg

Поминальний фільм №1 https://youtu.be/7wR0lZ8pFgI

 

Відповідь:
16 травня 2016

​Дякую.

Вкладення