(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 травня 2016

В лютому місяці приходили шановні депутати місцевої ради

І почали нам  лапшу на вуха чипляти :

Буде у Вас озеро, всі ми в курсах у міській раді,

Що Вашим діткам немає де купатись.

У бюджеті міста забарахоляна деяка сума,

І силами комунальних підприємст почнемо озеро відновляти.

І казали шановні депутати, що у травні місяці поточного року

Будемо дітей своїх купати.

Трохи трактор подирчав, екскаватор пожував,

Машини повозили мул, трохи дамбу поламав

І сміття, там де не потрібно, понасипав.

І на цьому вже кінець, щоб не сказати інше слово

З закінченням ....ець.

Озера немає, лише галявина під пасовисько зеленіє.

Напевно будемо племінних корів розводити,

Що дають молоко корисне,

Якщо не вийде озеро для діток відновити.

Мова йде про озеро в мікрорайоні Тяжилів за східним автовокзалом в районі будинків по вулиці Ватутіна 28, 32 та ринку Володимир. Колишнє озеро Інструментального заводу. Дане озеро має найвагомішу перевагу перед озером в районі кінцевої зупинки тролейбуса вул. Лугова, а саме віддаленість від автомобільної дороги з захисною смугою зелених насаджень.

Також прошу переглянути результати голосування бюджету громадських ініціатив за великий проект по мікрорайону Тяжилів, яке відбулось з порушеннями. В приміщенні ПП Бокуд було організовано збір підписів за проект під назвою «Родинне озеро» №98 в електронному вигляді, і люди часто плутали озера. Нерідко данні в електронному вигляді вводились без перевірки документів, а так мовити «зі слів» голосуючого. Також для голосування за проект №98 в електронному вигляді були надані дані працівників ПП Бокуд. Озеро, на якому можна було плавати і плавали було лише за Східним автовокзалом. На озері в районі кінцевої зупинки тролейбуса ніхто ніколи не плавав!!!     

P.S. Згадані депутати міської ради - Ревунов Олександр Миколайович та Давиденко Ганна Віталіївна.

Роботи на озері за АС Східна на даний час з невідомих причин не проводяться. Ще минулого року в цьому озері купалися діти, водилася риба, квакали жаби. А в цьому році ????? Питання до Вас.​

ССилка на сучасний вигляд озера https://drive.google.com/folderview?id=0B8LByD9ZfU0vSzE2dkh4Z29ScHc&usp=sharing​

Відповідь:
31 травня 2016

​Ваше звернення, щодо очистки ложі ставка по вул. Ватутіна розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою, про що повідомляю наступне.

1) На теперішній час, продовжуються роботи по очистці ставка по вул. Ватутіна. Роботи виконуються згідно проектної документації та в межах виділених коштів.

2) Також повідомляю, що розглянувши клопотання департаменту комунального господарства та благоустрою  міської ради про надання дозволу на проектування  капітального ремонту гідротехнічної споруди з очисткою ложа ставка по вул. Ватутіна  в м. Вінниці, враховуючи Державний акт на право постійного користування землею м. Вінниці від 15.12.1962р., керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011р. № 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст», рішенням виконкому міської ради від 10.05.2012р. № 1134 «Про затвердження порядку підготовки та надання вихідних даних на проектування об'єктів містобудування та внесення змін до окремих рішень виконкому міської ради», пунктом 9  ст.31, ч.1 ст.52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради на проектування капітального ремонту гідротехнічної споруди з очисткою ложа ставка по вул. Ватутіна в м. Вінниці.

2.Зобов`язати замовника:

2.1.Розробити проектно-кошторисну документацію та затвердити її в установленому  порядку.

2.2.До виконання  підготовчих та будівельних робіт приступити після отримання документу, що надає право на виконання вищезазначених робіт   в  департаменті ДАБІ у Вінницькій області територіального структурного підрозділу ДАБІ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011р. № 466 з наступним прийняттям об'єкту до експлуатації в установленому законодавством порядку.                                                                                                 

2.3.Після завершення будівництва, до прийняття об'єкту до експлуатації, виготовити та погодити у встановленому порядку виконавчу зйомку М 1:500 та подати службі кадастру Департаменту архітектури, містобудування та кадастру з відомостями про мережі, в т.ч. вулично-дорожню мережу, відповідно до ДБН Б.1.1-1Б:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови С.Матусяка.

3) За інформацією департаменту правової політики та якості повідомляю, що Відповідно до розділу 6 «Положення про Бюджет громадських ініціатив
м. Вінниці» порушень під час процедури голосування за проект № 98 «Родинне озеро» не виявлено. Також, було здійснено вибіркову перевірку учасників голосування, які підтвердили, що голосували саме за вищезазначений проект. Додатково повідомляємо, що відповідно до пункту 5 розділу 3 «Положення про Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» автори проектів самостійно організовують інформаційні заходи серед мешканців міста з роз'ясненням переваг власного проекту з метою отримання якомога більшої підтримки мешканців територіальної громади міста Вінниці.

Вкладення