(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/корольчук%20ігор%20євгенович_jpg.jpg
Корольчук Ігор Євгенович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 11-00 до 13-00

Кімната особистого прийому №1

Звернення:
05 травня 2016

                                                   Шановний Ігор Євгенович!

         Щиро вдячний за відповідь на моє звернення від 30.03.16р. щодо проекту №8  в рамках «Бюджету громадських ініціатив» (асфльтування провулку Черешневий).  Але, на жаль, питання не було вирішено, а відповідь стала «черговою відпискою», яка викликала ряд запитань.

         Ви зауважуєте:

   1. «Подані для фінансування за рахунок коштів Бюджету громадських ініціатив проекти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців міста та естетичного його вигляду», тобто, асфальтування вулиці цій вимозі не відповідає? Саме через це проект не був включений  в перелік для голосування? Тоді навіщо на ці роботи в місті виділяються величезні кошти платників податків?

   2. «Вінницькою міською радою забезпечуються рівні можливості всіх вінничан щодо комплексного асфальтування доріг в приватному секторі і такі роботи проводяться першочергово на умовах співфінансування». Чому тоді минулого року деякі вулиці приватного сектору,  зокрема: Садова, Уборевича, асфальтувались виключно за кошти міського бюджету? А в цьому році на них проводився ямковий ремонт теж виключно за кошти міста? В той же час про вулицю Гонти, по якій їздить громадський транспорт (а саме маршр. 3А) було забуто? Про які РІВНІ МОЖЛИВОСТІ йде мова?

                Дуже хочеться вірити, що саме вінницька влада створить рівні можливості для всіх жителів міста і стане прикладом для всієї України. Тому, шановний Ігоре Євгеновичу, на Вас, як на заступника міського голови, людину, яка завжди йшла назустріч мешканцям міста і вирішувала їх проблеми, і вся надія та велике прохання:

                Якщо питання не проведення  ремонту дороги по провулку Черешневому  стало принциповим для міської влади, то проведіть, будь-ласка, капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Гонти (від вул. Ватутіна до пров. Черешневого), яка не належить приватному сектору . Це забезпечить нормальний рух громадського транспорту та поліпшить комфорт проживання мешканців міста.

    Щиро вдячний за розуміння.

   З великою надією та щирими сподіваннями член квартального комітету «Тяжилів»  Оверчук О.А.

 05.05.2016р.​ 

Відповідь:
01 червня 2016

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення