(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/корольчук%20ігор%20євгенович_jpg.jpg
Корольчук Ігор Євгенович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 11-00 до 13-00

Кімната особистого прийому №1

Звернення:
04 травня 2016

​Ми, жителі будинків № 19, 21, 23 по вул. Князів Коріатовичів у м. Вінниця, звертаємося до Вас з надією на те, що Ви допоможете нам у наведенні  порядку і захисті наших конституційних прав, які порушені та порушуються  власником авто майстерні буд № 21А  , яка знаходиться по сусідству з нашими будинками.

1).   Справа в тому, що власник авто майстерні шахрайським методом з порушенням законів України, порушенням конституційних прав мешканців будинків № 19, 21, 23 та без згоди на це сусідів  заволодів:     1. Проїздом загального користування до будинків № 19, 21 та 23.                                ( кадастровий № 0510100000:02:061:0011 )                          2. Земельною ділянкою на якій розташовані господарські будівлі ( сараї ), якими користуються жителі вищевказаних будинків і які вказані в правовстановлюючих документах та технічних паспортах  мешканців цих будинків           ( кадастровий № 0510136600:02:061:0010 ).

2).  На протязі кількох років і по даний час власник авто майстерні  складає на проїзді загального користування бите скло, від автомобілів які ремонтуються в автомайстерні, яке засмічує  місто та може нанести шкоду здоров'ю дітей  які тут граються та жителям сусідніх будинків.                                                                                                                                           Мешканці та діти слухають ненормативну лексику клієнтів та працівників майстерні.        Постійно клієнти авто майстерні кидають недопалки від сигарет та різне сміття перетворюючи наше прекрасне місто на смітник та порушуючи санітарні умови прибудинкової  території та порушуючи ст.. 22 та ст..24 « Закону України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» .

  3). В робочий час постійно автомобілями клієнтів авто майстерні заблоковано проїзд загального користування до будинків № 19, 21 та 23.

Просимо допомоги у позитивному вирішенні вищевказаних питань та відновленні Конституційних прав мешканців будинків № 19, 21, 23, а саме:               1) Заволодіння шахрайським методом земельними ділянками власником автомайстерні на яких знаходяться проїзд загального користування та підсобні приміщення ( сараї) мешканців будинків  № 19, 21 та 23.                                                                                                                                                     2) Припиненні складування та зберігання битого скла та наведенні  порядку на проїзді загального користування та дотримання « Закону України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»

Сподіваємося на позитивне та своєчасну допомогу і вирішення наших питань.

Про результати розгляду звернення просимо повідомити нас в установлений законом термін згідно статті 40 «Конституції України»  та « Закону про звернення громадян».

Відповідь:
31 травня 2016

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення