(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
29 квітня 2016

​Мешканці будинку №21 по вул.Литвиненко просять допомогти відвоювати спортивний майданчик біля нашого будинку, який хочуть облаштувати під парковку автомобілів. Наш будинок розташований на схилі і цей волейбольний майданчик являється єдиним рівним місцем, де можуть гратися діти. Навколо будинку скрізь тільки дороги. Це зона відпочинку для підлітків та маленьлких дітей, також тут на лавочках люблять посидіти і літні люди. Навколо будинку і так на всіх тротуарах стоять машини.

Відповідь:
17 травня 2016

​Ваше звернення  щодо влаштування місць для тимчасового паркування автотранспорту біля житлового будинку № 21 по вулиці М. Литвиненко-Вольгемут за дорученням міського голови Сергія Моргунова, розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляємо, що обслуговуючою будинок організацією «ТОВ ЖЕО» зборів з мешканцями щодо дано питання не проводилось. При цьому повідомляємо, що в департаменті житлового господарства на 2016 рік не заплановано робіт по влаштуванню місць для тимчасового паркування автотранспорту біля зазначеного житлового будинку.

Вкладення