(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
22 квітня 2016

​Здравствуйте! Обращаюсь к Вам т.к. интересует очень важный вопрос , я получаю детскую помощь ,но  в этом месяце мне их не выплатили , хотя многие мои знакомые мамы уже давно получили , уменя банк Пивденный. Подскажите причину задержки , и когда их выплатят - это мой единственный доход. Зарание благадарю за понимание.

Відповідь:
17 травня 2016

​Департамент фінансів міської ради опрацював Ваше електроне звернення від 22.04.2016 року, щодо затримки у виплаті допомоги при народжені дитини в квітні 2016 року, і повідомляє.

Виплата державної допомоги сім'ям з дітьми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, які надходять у вигляді субвенції до місцевих бюджетів.

Субвенція з державного бюджету для виплати державної допомоги сім'ям з дітьми у квітні місяці 2016 року надійшла на рахунок департаменту фінансів міської ради двома траншами - 5 та 27 квітня 2016 року.

Кошти першого траншу надійшли до місцевого бюджету не в повному обсязі, а саме: на 3104,474 тис. грн. менше від замовленої потреби. Недоотримані кошти першого траншу надійшли другим траншем 27 квітня 2016 року та протягом одного робочого дня були перераховані на рахунок головного розпорядника коштів - департаменту соціальної політики міської ради.

 Департамент соціальної політики міської ради 28 квітня 2016 року кошти субвенції з державного бюджету перерахував на рахунки банківських установ міста Вінниці для зарахування на особові рахунки одержувачів допомог сім'ям з дітьми, в тому числі ПАТ Банк «Південний» для зарахування на Ваш особовий рахунок допомоги при народжені дитини Ткач Софії Олександрівни в розмірі 1075,00 грн.

Заборгованість місцевого бюджету по виплаті державної допомоги сім'ям з дітьми станом на 01 травня 2016 року відсутня. Перерахування коштів департаментом соціальної політики міської ради ведеться відповідно до реєстрів отримувачів допомог та розмірів отриманих сум з державного бюджету, пріоритетів при зарахуванні коштів на банківські установи міста не існує.

Вкладення