(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
21 квітня 2016

​    Алиса Александровна, доброго дня!

    Спасибо Вам большое, отреагировали быстро, уже на следующий день отзвонился мужчина и мы поговорили о запросе, который я оставлял в Городском совете. Я считаю, необходимо также получить писменное подвержднние на сайте Городского совета. 

     Алиса Александровна, напишите и подскажите пожалуйста, в какой департамент мне написать для решения этого вопроса. 

Відповідь:
19 травня 2016

​Ваше звернення на сайт міської ради з приводу відсутності на окремих пішохідних переходах мікрорайону «Поділля» з'їздів з тротуарів для безперешкодного руху батьків з дитячими візками за дорученням з виїздом на місце розглянуте в департаменті комунального господарства та благоустрою. 

Повідомляю,  що  про  непристосованість певної частини тротуарної мережі зазначеного мікрорайону для наскрізного руху осіб з інвалідністю та батьків з дитячими візками в департаменті відомо. У минулі роки переходи через вулиці та заїзди у двори на основних напрямках руху пішоходів були облаштовані з'їздами з тротуарів.

У Вашій присутності додатково з'ясовані напрямки руху пішоходів, на яких також існують незручності для їх пересування.

На теперішній час, за пропозиціями Вінницької громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», департаментом заплановано виконати пристосування тротуарів низки вулиць ближнього Замостя для наскрізного руху інвалідів на візках.

Роботи із забезпечення наскрізного зручного руху пішоходів похилого віку, осіб з інвалідністю та батьків з дитячим візками по тротуарах мікрорайону «Поділля» будуть, за можливості, розпочаті у поточному році та продовжені у наступному.

Вкладення