(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
20 квітня 2016

​   Алиса Александровна, добрый день. Подскажите пожалуйста, к кому можно обратиться с просьбой благоустройства района ПОДОЛЬЕ. А имено - Съезды с тротуаров. В нашем районе, очень много мам гуляют с колясками. Моему сыну 3,5 года, 

   Каждый будний день, Мы добираемся в садик на трехколесном велосипеде, и то количество бордуров с которых необходимо съезжать и заезжать не меньше 20 !!! 

    и это только в одну сторону, по дороге в садик !!! 

   Подскажите, к кому можно обратиться в Винницком департаменте по решению данного вопроса. Спасибо!!!

    Голова ГО "Всеукраинский семейный альянс" Гота Фёдор Александрович.

Відповідь:
19 травня 2016

​Ваше звернення на сайт міської ради з приводу відсутності на окремих пішохідних переходах мікрорайону «Поділля» з'їздів з тротуарів для безперешкодного руху батьків з дитячими візками за дорученням з виїздом на місце розглянуте в департаменті комунального господарства та благоустрою. 

Повідомляю,  що  про  непристосованість певної частини тротуарної мережі зазначеного мікрорайону для наскрізного руху осіб з інвалідністю та батьків з дитячими візками в департаменті відомо. У минулі роки переходи через вулиці та заїзди у двори на основних напрямках руху пішоходів були облаштовані з'їздами з тротуарів.

У Вашій присутності додатково з'ясовані напрямки руху пішоходів, на яких також існують незручності для їх пересування.

На теперішній час, за пропозиціями Вінницької громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», департаментом заплановано виконати пристосування тротуарів низки вулиць ближнього Замостя для наскрізного руху інвалідів на візках.

Роботи із забезпечення наскрізного зручного руху пішоходів похилого віку, осіб з інвалідністю та батьків з дитячим візками по тротуарах мікрорайону «Поділля» будуть, за можливості, розпочаті у поточному році та продовжені у наступному.

Вкладення