(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
13 квітня 2016

Доброго дня, я телефонувала у ваш відділ з проханням розповсюдити інформацію про безкошовний онлайн курс ​для представників міськрад та зацікавлених містян (зокрема громадських активістів). Нижче загальна інформація про курс. Якщо ви готові розповсюдити інформацію про курс серед місцевих ЗМІ звертайте, будь ласка, по матеріали для розповсюдження на вказану нижче скриньку або julia.filipieva@gmail.com. 

Міжнародний фонд "Відродження" разом з платформою Prometheus та аналітичним інтернет-журналом MISTOSITE запрошують представників міських адміністрацій, яким цікаво стисло дізнатись про анатомію українських та закордонних міст, а також тенденції у дослідженні та розвитку міст, приєднатись до безкоштовного онлайн-курсу "Урбаністика: сучасне місто". По завершенню курсу сертифікат.

 

Швидко записатись на курс можна за посиланням: http://goo.gl/zdv0CH

 

Курс розпочнеться 17 квітня 2016 року.

 

З усіма питаннями можете сміливо звертатись на iryna.s@cedos.org.ua або +38 093 79 303 76, Ірина Шевченко.

 

Гарного вам дня!

Юлія Філіп'єва
Молодший менеджер з комунікацій
+38 096 814 84 13
Відповідь:
10 травня 2016

​На Ваше звернення від 13.04.2016 року повідомляємо Вам, що оголошення  про безкоштовний онлайн курс для представників міськрад та зацікавлених містян був розміщений на сайті Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua/Lists/Actual/ShowNews.aspx?ID=472.

Також інформація надіслана журналістам для інформації.  

Окрім цього департамент  кадрової політики Вінницької міської ради надіслав дану інформацію у відповідні структурні підрозділи.

Вкладення