(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/корольчук%20ігор%20євгенович_jpg.jpg
Корольчук Ігор Євгенович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 11-00 до 13-00

Кімната особистого прийому №1

Звернення:
11 квітня 2016

​Шановний Ігоре Євгеновичу, я власник частини будинковолодіння за адресою м. Вінниця, вул.. Червонохрестівська 8/1, звертаюся до Вас з такого питання:

 - деякі мешканці будинків по вул. Червонохрестівська 8, та Червонохрестівська 6, а саме: одна родина і ще дві людини, постійно перекривають прохід загального користування між цими будинками та встановлюють "СВОЇ" правила користування прибудинковою територією, хоча самі загальних правил користування не дотримуються та навіть роблять те, що ними забороняється.

Згідно рішення Вінницької міської ради від 01.03.2011р. №104 нова Редакція правил благоустрою міста, мешканцям приватної забудови забороняється:

- перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами;

- залишати для зберігання транспортні засоби, будь-якої конструкції на території, прилеглої до домоволодіння (постійно залишає власне авто один з цих мешканців).       

Я неодноразово письмово звертався у відділ звернень громадян та був на особистому прийомі у Матусяка С.В. на що мені відповідали:

Спочатку потрібно встановити форму власності землі: - муніципальна або приватна (приватизована), якщо земля муніципальна, то ніхто немає права встановлювати перегорожу. А за моїми даними земля у користування не виділялась, тому я не розумію чому муніципальні служби так зухвало не виконують свої обов'язки  порушуючи закон та конституційні права громадян міста.   

При моїх зверненнях до Матусяка С.В. було дано розпорядження муніципальним службам розібратися у формі власності землі, повідомити мене про час свого виїзду на місце правопорушення та вирішити питання як того потребує закон. Проте жодне з цих розпоряджень не було виконано, а усі письмові відповіді я отримую в зовсім іншому напрямку. Наприклад, що я маю дотримуватись правил добросусідства, а для вільного пересування пересічних мешканців та студентів муз. училища ім. Леонтовича існує окремий проїзд у тому числі для проїзду транспортних засобів спеціального призначення.  Також, в останній відповіді (вих.. №О-01-18095/01-20 від 14.03.2016) на моє звернення, зазначається, що існує протокол сусідських зборів з приводу встановлення перегорожі (який я ніяк і де не зміг отримати),  завірений рецензією секретаря квартального комітету району Центральний, а особисто мені передавали ключі від цієї хфіртки (що знято на відео). Хочу зазначити, що: 1. Земля не приватизована та 2. ОСББ не оформлювалося, тому згідно чинного законодавства протоколи зборів не мають юридичної сили, а по суті виходить, що кілька людей вказує як і де ходити усім іншим мешканцям міста Вінниці, які мають право на вільне пересування.

Після того, як була встановлена ця перегорожа, монтаж якої мотивується підтримкою санітарного стану  прибудинкової території, в мене було зламано двері та знято замок на підсобному приміщенні, до якого внаслідок хфіртки я не маю вільного доступу. Це таке дотримання санітарного стану?!?!

Крім цього, під час монтажу перегорожі було здійснено хуліганський напад і нанесено тілесне (і моральне) ушкодження жінці, моїй дружині, яка здійснювала фотофіксацію монтажу на фотоапарат, який було вибито. Все це зафіксовано системою відеоспостереження та на даний момент йде слідство.

А з приводу того, що певні сусіди роблять шкоду моєму майну та погрожують можливістю його подальшого пошкодження та руйнування будь-якими засобами, я неодноразово звертався до поліції, на що з сусідами будо проведено профілактичну бесіду.

Виникає питання? то це кому треба дотримуватись правил добросусідства? Я, наприклад, на те, що ці сусіди перекрили частину території загального користування щоб облаштувати собі внутрішні дворики, уваги не звертаю, так як це не заважає вільному пересуванню та не загороджує загальний прохід.

Також хочу звернути Вашу увагу на те, що одна з цих сусідів, а саме, Курганюк Н. М., працює у міськвиконкомі у департаменті енергетики, транспорту та зв'язку, та на мою думку користується своїм службовим положенням та зв'язками у вирішенні цього питання на свою користь. А її родина, яка виступає ініціатором протиправних дій, веде себе зухвало та нахабно, знаючи свою безкарність.   Саме зять Курганюк Н. М. – Прушковський В. В., наніс тілесні ушкодження моїй дружині, та неодноразово провокував мене на конфлікт.

 Прошу Вас:

  • Прийняти міри щодо звільнення проходу загального користування та відновити права громадян міста на вільне пересування.

 11.01.2016р.                                                                                                       Одінцов О.Ю.       ​

Відповідь:
06 травня 2016

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення